Touché Amoré (US), Boneflower (ES), Pinkwave (EE) • 17.06 • Paavli Kultuurivabrik

Schedule

Sat Jun 17 2023 at 07:00 pm

Location

Paavli Kultuurivabrik | Tapa, LV

Advertisement
? Damn.Loud Agency esitleb: kaasaegse post-hardcore ikoonid ehk Touché Amoré esineb sel suvel Tallinnas!
?️ Piletid müügil: https://fienta.com/et/o/damnloud
Äng, võõrandumine, vähk ja murtud südamed — need on vaid mõned teemad mida Touché Amoré on käinud läbi oma nelja palavalt armastatud stuudio albumiga. Peale rohkem kui kümmet aastat pimeduses olemist, leiab Touché Amoré oma viienda stuudio albumiga “Lament” selle kauaoodatud valguse, mis iga tunneli lõpus peaks paistma. Bänd vaatab tagasi oma mineviku peale ja suunab ka oma fänne valguse ja armastuse poole — optimism ja positiivsus pole mitte iseenesest mõistetav, nende puhul on see välja teenitud.
Mõned aastad tagasi lindistas Los Anagelesi bänd uuesti üle ka oma 2009. aasta debüütalbumi “To the Beat of a Dead Horse”, et tähistada möödunud kümnendit. Kui seda aga võrrelda värskeima albumiga, on viimane nende meistriteos. Pikem, orgaanilisem, kontseptuaalne ja raevuka ent delikaatse musikaalsusega räägitakse lugusid, mis ületavad eelnevalt vallutatud mägesid. Ent olenemata sellest kuivõrd palju on bänd kasvanud läbi kõige selle, mida nad on pidanud läbi elama, on see samaväärselt muljetavaldav kui väga on nad suutnud säilitada aususe, siiruse ja originaalsuse mis teeb Touché Amorést Touché Amoré. “Lament” on justkui otsevaade inimelu haprusesse, traumasse ja sellest taastumisse. Ent kui seda uut teost kokku võtta, ütleb bändi esimees ja vokalist Jeremy Bolm kõige paremini: “Aeg ei tervenda. Armastus saab meid hellitada. On okei olla mitte okei.”
Laval ka Madridi uue generatsiooni post-hardcore bänd Boneflower ja Pinkwave!
A Liveurope concert: the first pan-European initiative supporting concert venues in their efforts to promote emerging European artists.
Liveurope is co-funded by the Creative Europe programme of the European Union.
Advertisement

Where is it happening?

Paavli Kultuurivabrik, Tapa, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Damn.Loud Agency

Host or Publisher Damn.Loud Agency

It's more fun with friends. Share with friends