Total Oldschool Party | lista FB

Schedule

Sat May 28 2022 at 10:00 pm to Sun May 29 2022 at 04:30 am

Location

Klub Hydrozagadka | Warsaw, MZ

Advertisement
Rock'n'roll, disco, pop, funk, old rock hits, new wave, itd., czyli najlepsza selekcja starych hitów zaprezentowana przez mister Bigosa z wdziękiem karabinu maszynowego.
wstęp:
lista fb free* do 23:00 - 0 zł
lista Fb - 10 zł
pozostali - 15 zł
* Aby zapewnić sobie wejściówkę w cenie 10pln (lub darmową do godz. 23:00) wystarczy oznaczyć się na stronie wydarzenia jako osoba biorąca udział
* listę zamykamy 28 maja o 20:00

Podstawowa i wszechogarniajaca forma szalonej imprezy w starym stylu obecna w „Hydrozagadce” od 2008 roku! Można spodziewać się wszystkiego co najlepsze w muzyce różnorakiej drugiej połowy ** wieku. DJ Bigos dostosowuje swoje sety do wymagań publiczności i zawsze jest w nich mnóstwo niezapomnianych przebojów - od rock'n'rolla poprzez big beat i rhythm'n'blues, disco, funk, latino aż do new wave i new romantic. Nie brakuje też oczywiście legendarnych hitów rockowych i epokowych polskich przebojów. Czasem jest ostrzej, a czasem bardziej soft, ale zawsze do tańca, z wyczuciem chwili i z poczuciem humoru. Nieskrępowana i beztroska zabawa przy wiekopomnych hitach, które wszyscy dobrze znamy już od czasów szkolnych dyskotek i których nigdy nie mamy dość. Dedykacje możliwe w granicach rozsądku.
Advertisement

Where is it happening?

Klub Hydrozagadka, 11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Klub Hydrozagadka

Host or Publisher Klub Hydrozagadka

It's more fun with friends. Share with friends