Technika Meisnera 1 — Ewa Ostrowska-Kunert

Schedule

Fri Feb 04 2022 at 06:00 pm to 08:30 pm

Location

Szkoła Impro (Piwnica Resortu) | Warsaw, MZ

Technika Meisnera 1 \u2014 Ewa Ostrowska-Kunert
Advertisement
Informujemy, że mając na względzie bezpieczeństwo uczestników i instruktorów z dniem 15.12.2021 na kursy w Szkole Impro przyjmujemy a) osoby posiadające unijny certyfikat COVID [UCC]; b) osoby, które zadeklarują, że są osobami posiadającymi przeciwwskazania medyczne do szczepień przeciw COVID-19. Każda osoba, która zapisze się na kurs, otrzyma od Szkoły Impro zapytanie mailowe, czy spełnia warunek a) albo b). W przypadku odpowiedzi negatywnej, nie będzie mogła wziąć udziału w kursie, a opłata za kurs zostanie zwrócona na jej konto. Prosimy o respektowanie tej zasady na etapie zapisu na kurs. Przed pierwszymi zajęciami instruktor prowadzący poprosi osoby, które zadeklarowały posiadanie UCC, o okazanie ich na urządzeniu mobilnym lub w wersji wydrukowanej.
_____
? Szkoła Impro zaprasza na kurs TECHNIKA MEISNERA 1, który poprowadzi aktorka Ewa Ostrowska-Kunert — jedna z nielicznych osób w Polsce sumiennie wykształconych w tej technice.
? Kurs zapozna was z podstawową praktyką w technice Meisnera, czyli ćwiczeniem „Repetition”. „Ćwiczenie z powtórzeniami” to klasyka techniki Meisnera — ćwiczenie, w którym uczysz się odwracać uwagę od siebie, a przekierowujesz ją na partnera, pozwalasz wpływać partnerowi na siebie i wywoływać prawdziwe reakcje. W krótkim czasie poznacie pryncypia wyznawane przez Sanforda Meisnera: aktywne słuchanie, ufanie sobie, szczere i spontaniczne reagowanie. Stosując się do prostych, choć wymagających precyzji i ćwiczenia zasad, odkryjesz co to znaczy być w kontakcie z partnerem na scenie, tu i teraz bez planowania, oczekiwania efektu.
„To ćwiczenie zaprojektowane w taki sposób, żeby usunąć 'intelektualizm' z aktora, a zamiast tego sprawić żeby reagował spontanicznie” (Sanford Meisner)
MASZ PYTANIE?
??? [email protected]
⭐️ EWA OSTROWSKA-KUNERT ⭐️ Aktorka, trenerka techniki Meisnera. Jest jedną z nielicznych osób w Polsce sumiennie wykształconych w tej technice. Absolwentka londyńskiego Actors Temple. Uczyła m.in w: studio Acting Coach, Drama Point, Actors` Center Marcina Zarzecznego, Laboratorium Meisnera, AktorStudio Romy Gąsiorowskiej oraz Szkole Impro. Ukończyła także psychologię w zarządzaniu. Na scenie można zobaczyć ją w spektaklach Wytwórni Komedie Dramaty Inne Tematy, które także współprodukuje.
??? UWAGA ???
Warunkiem udziału w szkoleniu jest akceptacja zasad dostępnych pod adresem: www.bit.ly/SI-zasady-20210831. Uczestnik, zapisując się na szkolenie, oświadcza, że zapoznał się z zasadami i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
TERMINY SPOTKAŃ: 04|02, 11|02, 18|02, 25|02, 04|03, 11|03, godz. 18:00-20:30 [PIĄTKI]
ZAPISY: https://portal.szkolaimpro.pl/workshops/579
CENA: 600 zł
DOŚWIADCZENIE: nie jest wymagane
LICZBA MIEJSC: 12
Szkoła Impro, ul. Bielańska 1, sala 401
???
Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).
www.szkolaimpro.pl
Advertisement

Where is it happening?

Szkoła Impro (Piwnica Resortu), Bielańska 1, 00-086 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Szko\u0142a Impro

Host or Publisher Szkoła Impro

It's more fun with friends. Share with friends