Teatri-õhtusöök koos Andres Dvinjaninovi monokomöödiaga ”Vanuse viiskümmend varjundit”

Schedule

Fri Jan 21 2022 at 07:00 pm to 11:00 pm

Location

Restoran Maikrahv | Tallinn, HA

Teatri-\u00f5htus\u00f6\u00f6k koos Andres Dvinjaninovi monokomo\u0308o\u0308diaga \u201dVanuse viisku\u0308mmend varjundit\u201d
Advertisement
Trummipõrina saatel anname teile teada, et jaanuarikuus on meie lavale oodata Andres Dvinjaninovit oma humoorika ning paljudele äratundmisrõõmu pakkuva monoetendusega “Vanuse viiskümmend varjundit”.
Kui vana sa oled? 30? 40? 50? 60? On sel tähtsust?
Me vananeme, kas tahame seda, või mitte. Kas oleme vanemaks saades targemad? Mis juhtub meie vestlusteemadega? Kuidas mõjutavad aastad meie maitset, juuste värvi ja kaalu?
Vananemisega kaasnevaid iseärasusi lahkab armastatud näitleja ja lavastaja Andres Dvinjaninov, kes on lavalaudu vallutanud ja publikut hullutanud pea nelikümmend aastat. Nüüd, oma kuuekümneviienda, vabandust, 56. eluaasta lävel räägib ta eelarvamustevabalt ja teravmeelselt unustamisest, tervisest, abielust, plastilisest kirurgiast, pidutsemisest, treeninghüsteeriast, söömisharjumustest ja paljust muust.
Lavastus põhineb rootsi kirjaniku ja arsti Rickard Fuchsi menukil „Sa ei näe nii vana välja!“ („Du ser inte så gammal ut!“). Fuchsi raamatuid on Rootsis müüdud üle 2 miljoni ja teda on avaldatud kaheksateistkümnes riigis.
Igaühe elus jõuab varem või hiljem kätte see hetk, kui ilmub esimene hall juuksekarv. See võib tunduda tragöödiana, või siis hoopis inimliku komöödiana, kui hoolimata alatasa kadunud prillidest õnnestub mitte kaotada huumorimeelt. Tere tulemast ebapopulaarteaduslikku uuringuprogrammi, silmiavavasse ja raputavalt naljakasse komöödiasse saamaks teada, kas su „parim enne“ on möödas!
PS! Uskuge, esimese halli juuksekarva leidmine ei ole tingimata maailma lõpp!
TEATRI-ÕHTUSÖÖGI INFO:
Õhtusöögi algus kl 19:00
Kontserdi algus kl 20:00
Pilet 59 €
Pileti hind sisaldab kolmekäigulist õhtusööki koos tervitusjoogi, vee, kohvi-tee ja ainukordse teatrielamusega. Ükski etendus varasemaga ei sarnane, sest publikul on võimalik näitlejaga kaasa rääkida, diskuteerida ja küsimusi esitada.
Õhtu kolmekäiguline menüü on maitsev ja rikkalik nagu Maikrahvis kombeks.
MENÜÜ:
Tervitusjoogiks klaas vahuveini
EELROOG:
- Suupistetaldrik - suitsupardifilee, suitsujuust, Prosciutto sink, valgehallitusjuust, rohelised oliivid, viinamarjad, juustukeerud
PEAROOG VALIKUS:
- Madalal temperatuuril küpsetatud lõhe, ratatouille, bearnaise kaste
- Veise sisefilee, spargel, piprakaste
DESSERT:
- Creme brulee
Kohv, tee ja vesi sisaldub õhtusöögi hinnas.
Tere tulemast nautima head Eesti teatrit. Kiirematele paremad kohad!
Broneeri kindlasti laud: [email protected] või 54550534
Ootame Sind talvises vanalinnas!
Advertisement

Where is it happening?

Restoran Maikrahv, Raekoja plats 8, 10146 Tallinn, Harju County, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Restoran Maikrahv

Host or Publisher Restoran Maikrahv

It's more fun with friends. Share with friends