Teadliku tervenemise grupp IV

Schedule

Sun Jan 23 2022 at 10:00 am to Sun May 22 2022 at 06:00 pm

UTC+02:00

Location

Tatari 44/2, Kesklinn, Tallinn, 10134 Harju Maakond, Eesti | Tallinn, HA

Teadliku tervenemise grupp IV
Advertisement
2022 jaanuaris alustab juba neljas Eestis ainulaadne TEADLIKU TERVENEMISE GRUPP!
TTG IV saab olema lühem grupp, ehk käime koos 5 korda!
See on unikaalne võimalus luua oma ellu suured muutused!

? MIDA SA GRUPIS OSALEDES SAAD?
• Praktilisi tehnikaid arengut takistavatest käitumismustritest vabanemiseks.
• Erinevaid meetodeid keeruliste tunnetega hakkama saamiseks.
• Õppida oma tundeid juhtima ja oma ressurssidega ühendust saama.
• Õppida iseennast paremini mõistma ja nägema uusi võimalusi ning valikuid.
• Arendame julgust oma elu eest vastutuse võtmisel ja soovitud reaalsuse loomisel.
• Läbi isikliku arengu muuta ka oma lähisuhted rahuldust pakkuvamaks.
• Võimalus tervendada oma päritolupere dünaamikaid läbi personaalse perekonstellatsiooni.
• Võimalus kogeda ennast uutest ja huvitavatest külgedest.
• Võimalus õppida iseennast väärtustama, kogeda vabadust, julgust, leida rahulolu ja inspiratsiooni oma elus uute sammude tegemiseks.
• Võimalus kasvada ja areneda koos sarnaste inimestega.

Käime koos üks kord kuus pühapäeviti jaanuarist maini 5 korra jooksul. Suuname selle ajaga inimesed läbi erinevate praktikate, tehnikate, kogemuste ja taipamiste iseennast tervendama. Loome hoitud ja turvalise ruumi sügavaks avanemiseks, teeme nähtavaks ressursid muutuste lubamiseks ja oleme toeks soovitud reaalsuse loomise teekonnal.
Oluline tervendav osa on ka grupi ühisel üksteist toetaval dünaamikal. Alati saab kokku õige seltskond inimesi, kes peegeldavad teineteisele just sellel hetkel olulisi aspekte. Iga inimene on kordumatu, samas on meie lood, traumad ja vajadused oma olemuselt sarnased. Me kõik vajame armastust, mõistmist, lähedust ja rahulolu tunnet. Väga toetav on näha ja tunda, et ma ei ole oma valudes üksi ja kõigil meil on oma varjud millega tegeleda ning väljakutseid täis teekond iseenda tundma õppimisel.
Oleme Sulle toeks ja abiks teekonnal iseenda parema mõistmiseni, mineviku valude tervendamisel, vastutusjulguse arendamisel ja tingimusteta armastusega ning enda väärtustamisega tugevama ühenduse loomisel.

? KELLELE GRUPP ON MÕELDUD?
Teadliku tervenemise grupp on eriline võimalus olla osa turvalisest ja tervendavast keskkonnast mis kannab kiirteel sisemise kasvamise ja heaolu tundeni. Kui Sul on psühhosomaatilised sümptomid, mis viitavad ärevushäiretele, depressioonile, sul on sõltuvused, suhteprobleemid, unehäired, koged leina, hingelisi traumasid või kasvõi arusaamatut sisemise rahutuse tunnet, et ma vajan midagi uut või paremat oma ellu, siis on see grupp just Sulle. Grupis osalemiseks on vaja sisemist soovi luua oma ellu rohkem kergust ja rõõmu.
Läbi kümne ühise kohtumise kasutame me erinevaid teraapiaid igaühe sees antud hetkel kõige olulisemate protsesside avamiseks, nähtavale toomiseks ja pehmeks vabastamiseks.
Iga osaleja saab tsükli jooksul ühe personaalse konstellatsiooni, kasutame erinevaid mängulisi ja teraapilisi praktikaid, imago dialooge, arengut toetavaid vestlusi ja teisi meetodeid isetervenemise toetamiseks.
Grupiga saavad liituda need inimesed, kes on valmis iseendaga tegelema ja kogu 5-osalise tsükli ühiselt läbi käima. Iga moodul on erinev ja oluline nii isikliku arengu kui ka grupi sünergia seisukohalt.
Grupp saab olema väike ja privaatne, kuhu võtame maksimaalselt 10 inimest!
Grupp käib koos Tallinna kesklinnas. Lisaks ühistele kohtumistele loome ka kinnise FB grupi, saame tsükli jooksul ja selle lõppedes üksteisele toeks olla ning kontakti hoida.

? TAGASISIDE GRUPIS OSALEJATELT:
Teadliku Tervenemise Grupp oli minu jaoks õige asi õigel ajal. Vajasin sel perioodil oma elus väga välist kinnitust, et ma ei ole siin maailmas oma muredega/rõõmudega üksi. Grupis tekkis koheselt mõnus hoituse tunne, turvaline õhkkond ja usaldus jagada kõike, mida hing ihkas ja mis sel hetkel südant liigutas, puudutas, valutas või piinas. Inimesed olid küll grupis võõrad, kuid mitte nende Lood. See enda äratundmine Teiste eludes ja lugudes, kuid samal ajal neutraalselt vaatleja ja kuulaja rollis olemine, oli nii tervendav ja värske. Õppisin grupis käies, et endaga tuleb hell ja armastav olla, siis maailm naeratab Sulle ja peegeldab seda tagasi. Lisaks seda, et mitte ükski inimene või olukord ei vääri enda kaotamist. Grupis said lahendatud mitmed mineviku draamad, plaasterdatud valukehad ja südameprobleemid. Seda kõike läbi konstellatsioonide. Olen sellele rännakule südamest tänulik.
***
Teadliku tervenemise grupp aitas aru saada, et kokkuvõttes on meil kõigil suuresti samad mured ja probleemid ja teraapias oli hea aru saada, et tegelikult ei ole me oma muredega üksi, vaid tuleb osata julgeda nendest rääkida avameelselt ja häbi tundmata.
Grupis osalemine andis võimaluse ja julguse ausalt endale otsa vaadata. Lisaks kogesin, et oma soovide ja vajaduste täitumiseks tuleb need selgelt välja öelda.
***
Minu elus toimusid Teadliku tervenemise grupis käies suured muutused.
Kõige suurem pööre on minu ja minu teismelise tütre vahelises suhtes. Ta ütleb mulle praegu iga päev korduvalt, et ta armastab mind nii väga, käib ja kallistab. Ta on hakanud peale meievahelisi arusaamatusi vabandama, mind mõistma ja kuulama. Minu tütre kehakaal, mis oli normist kõrgem on hakanud ilma eriliste pingutusteta langema.
Ise olen ennast oluliselt rohkem väärtustama hakanud, julgen ja ütlengi ei paljudele kutsetele, asjadele, millele enne ainult mõttes seda tegin, hoolin endast rohkem. Rõõmu on minu sees veel rohkem, mida ma julgen ka välja näidata. Ei pelga enam seda mis teised minust arvavad. Olen teile väga tänulik!
***
Enne gruppi olin ma seisus kus suhtlesin inimestega nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Olin haiget saanud ja ei osanud end enam muudmoodi kaitsta. Väliselt jätsin mulje, et kõik on hästi kuid peas oli kogu aeg mõte, et jõuaks juba ruttu koju oma voodisse. Grupp tõi minus tagasi julguse usaldada ja teadmise, et edasi minemiseks ja muutuste toimumiseks minu enda sees vajame me väga teisi. Teiste lugusid ilma maskide ja vahuta, just sellist intiimset täielikku avatust, mis toimub jagamiste ja konstellatsioonide käigus. Nii enda kui teiste lugudest ja elumuutvatest taipamistest osa saamine, need avastused ja väga sügavad hinge puudutused, andestamised iseendale ja oma lähedastele andsid mulle täiesti uue hingamise. Imelisel kombel ilma, et ise arugi saaks, olen ju oma arust edasi täpselt sama inimene kes enne teadliku tervenemise grupis käimist, ometi toimuvad muutused välismaailmas nagu imed. Tõelised imed!!! Iga lugu ja iga inimene selles grupis puudutab igaüht. Tervenemine toimub igas inimeses kõikide kohtumiste ajal, ka teiste konstellatsioonide ja jagamiste käigus. Vaikselt ja vargsi, vahel tugevamate emotsionaalsete pursete, vahel väiksemate tunnete toel aga see kogu protsess on nagu uuestisünd igale osalejale.
Tundub liiga hea et tõsi olla? Soovitan südamest kõigile seda tervendavat grupiteraapia kogemust. Muud pole ju kaotada kui omad vanad lood ja mured ning võita uus elu!
***
Ei ole olemas tähtsaid või vähem tähtsaid probleeme inimeste elus, kui minu jaoks on nad tähtsad ja suured ning rasked, siis nii ongi. Ja nad kuhjuvad ning ei kao iseenesest kuhugi kui sa nendega ei tegele. Tihti on selle taga mingi lapsepõlve / noorpõlve taak.
Argipäev aga ei soosi sellesse süvenemist ja tegelemist, siis grupis käimine kord kuus aitab oma mõtteid ja teemasid selgeks saada. Annab aja tegelemiseks. Teiste lood kõnetavad ja igas loos avastad killuke iseennast, mis annab asjale hoopis uue vaatenurga.
Kui mina endaga ei tegele, siis kes veel? Ja pealegi ei taha ma oma taaka anda edasi oma lastele, ehk selleks ongi vaja kõik ära lahendada eelkõige enda sees.
Grupp annab selleks turvalise keskkonna ja uued vaatenurgad.

? AJAGRAAFIK
Teadliku tervenemise grupp IV kohtub pühapäeviti kell 10:00-19:00:
23. jaanaur 2022
27. veebruar 2022
27. märts 2022
24. aprill 2022
22. mai 2022

? KES ME OLEME?
Gruppi viivad läbi Ingrid Joya Tsirel ja Indres Viirsaar.
Me jagame elukaaslaste ja partneritena oma kogemusi ja sügavaid taipamisi mida oleme läbi teadmiste ja kogemuste õppinud. Iga negatiivne tunne on võimalik muuta positiivseks läbi kerguse ja lihtsuse.
Kõik on võimalik, kui vaid tahta, lubada ja usaldada.
INGRID JOYA on loodusterapeut, holistiline enesearengu-, isetervenemise-, ja toitumisnõustaja, kes loob teadliku tervenemise ruumi läbi kogemuste, taimemaailma tarkuste, holistiliste isetervendamise teadmiste ja südame hääle loodud tehnikate abil.

INDRES on suhte- ja paariterapeut, konstellöör, vabastava hingamise terapeut ning õppinud erinevaid vaimseid praktikaid.

? MAKSUMUS
Teadliku tervenemise grupi 5x osalustasu on ühekordse maksena tehtult 450 eurot.
Võimalik tasuda ka osamaksetena 5x100 eurot.
Grupi tasu on kindel summa ja ei sõltu kohal käidud kordade arvust.
? REGISTREERIMINE
[email protected]
Advertisement

Where is it happening?

Tatari 44/2, Kesklinn, Tallinn, 10134 Harju Maakond, Eesti, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Olen Hoitud

Host or Publisher Olen Hoitud

It's more fun with friends. Share with friends

Discover More Events in Tallinn

" Soul\u2019s Journey" Oleg Pissarenko helir\u00e4nnakud klaveril
Fri Jan 28 2022 at 07:00 pm " Soul’s Journey" Oleg Pissarenko helirännakud klaveril

Hopneri maja

CONCERTS
Uus \u00fcritusesari: TantsuKaja
Fri Jan 28 2022 at 07:00 pm Uus üritusesari: TantsuKaja

Kultuurikeskus Kaja

8. Tondiraba Sisemaraton \/ Tondiraba Sisek\u00fcmme
Fri Jan 28 2022 at 08:00 pm 8. Tondiraba Sisemaraton / Tondiraba Sisekümme

Tondiraba Ice Hall

Dreamers Live
Fri Jan 28 2022 at 08:00 pm Dreamers Live

Chicago 1933

MUSIC ENTERTAINMENT
Jazzliit ja Philly Joe's LIVE I Pent J\u00e4rve trio
Fri Jan 28 2022 at 08:00 pm Jazzliit ja Philly Joe's LIVE I Pent Järve trio

Philly Joe's Tallinn

CONCERTS MUSIC
Etel\u00e4-Helsinki excu
Sat Jan 29 2022 at 08:30 am Etelä-Helsinki excu

Tallinn, Estonia

Holotroopne hingamine
Sat Jan 29 2022 at 09:00 am Holotroopne hingamine

Eesti, Tallinn

Perekonstellatsioonide t\u00f6\u00f6tuba Mari Viigi juhendamisel
Sat Jan 29 2022 at 10:00 am Perekonstellatsioonide töötuba Mari Viigi juhendamisel

Toompuiestee 10, Kesklinn, Tallinn, 10137 Harju Maakond, Eesti

Hawaii Lomi Lomi massaa\u017eikursus Tallinnas
Sat Jan 29 2022 at 10:00 am Hawaii Lomi Lomi massaažikursus Tallinnas

Alar Krautmani Terviseakadeemia

HEALTH-WELLNESS

What's Happening Next in Tallinn?

Discover Tallinn Events