Taste it if you can - Fałszerstwa w świecie wina
Schedule
Tue, 25 Feb, 2025 at 07:30 pm
UTC+01:00Location
Łaskawość Tytusa | Warsaw, MZ
Advertisement
Taste it if you can🍷Co byście zrobili odkrywając, że drogie wino, które trzymacie w ręku, nigdy nie powinno było trafić na rynek, a tym bardziej do Waszej kolekcji? Podczas tej degustacji zanurzymy się w historie fałszerzy, którzy sprzedali wina, które wcale nie istniały. Będziemy ścigać kłamstwa, które zdominowały winiarski świat!
Podczas degustacji odkryjemy sekrety, jak fałszerze potrafili oszukać nawet najlepszych profesjonalistów, oraz przez jaki błędy wpadli i zostali złapani. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż po świecie, w którym nie wszystko jest takie, jakim się wydaje.
Poznamy bliżej historie Rudego Kurniawana i Hardy’ego Rodenstocka. Przyjrzymy się, w jaki sposób oszukiwali swoich klientów oraz dowiemy się, jak zrobić od podstaw butelkę Chateau Cheval Blanc z 1947 roku.
Podczas spotkania spróbujemy win nawiązujących do tych pasjonujących historii. Wszystkie butelki są na pewno autentyczne!😉
🍇Pauillac de Château Latour 2019
🍇Dumol Pinot Noir Ryan 2021
🍇Domaine Ponsot Morey Saint Denis 1er Cru Cuvée des Alouettes 2022
🍇Ridge Zinfandel Geyserville 2016
🍇Domaine Robert Chevillon Nuits-St-Georges 1er Cru Les Pruliers 2010
🍇Francesco Rinaldi Barolo Cannubi 2010
📅Wtorek 25 lutego 2025, godzina 19:30
📍Łaskawość Tytusa, ul. Piękna 49
💰Cena/os: 549 PLN
📫Zapisy: [email protected]
Ze względu na komfort Gości, liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują rezerwacje oraz pełna przedpłata. Spotkanie ma charakter komentowanej degustacji i potrwa około 3 godzin.
Advertisement
Where is it happening?
Łaskawość Tytusa, Piękna 49,Warsaw, PolandEvent Location & Nearby Stays: