Targi Zwierzyniec #1

Schedule

Sat May 27 2023 at 11:00 am to Sun May 28 2023 at 07:00 pm

Location

Elektrownia Powiśle | Warsaw, MZ

Advertisement
Cześć Człowieku!
Jeśli tu jesteś, to najpewniej lubisz Zwierzaki! A może jest jeszcze lepiej, masz jakiegoś w swoim domu? Skoro tak, to poznaj Zwierzyniec, najnowsze targi z produktami i usługami dla naszych najlepszych Przyjaciół.
Wszyscy wiemy jakie obowiązki czekają na nas codziennie. Zakupy karmy, zabawek, nowej smyczy, trocin, czy uzupełnienie rodziny Neonków w akwarium. Niezliczone akcesoria, przyjemności, czasem wizyta u weterynarza, czy pielęgnacja fryzury przed wiosną.
Wszystkie najważniejsze produkty i obowiązkowe usługi zbierzemy w jedno miejsce. W targowy weekend na Zwierzyńcu spotkasz lokalnych producentów najważniejszych rzeczy, jakie potrzebuje Twój Przyjaciel. Skorzystasz z porad i usług. A także dowiesz się o firmach, które dbają o dobre samopoczucie naszych pupili.
Pierwsza edycja Targów Zwierzyniec już w ostatni weekend maja, w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Zapisuj w swoim kalendarzu, koniecznie daj też znać Pusi i Kilerowi i wpadajcie razem!
Targi Zwierzyniec #1 jest wydarzeniem towarzyszącym Targom Jestem Slow #Lato:
www.facebook.com/events/131434976444318
Organizatorem targów Zwierzyniec jest Grupa Slow, która od lat specjalizuje się w promocji wydarzeń skierowanych do osób poszukujących lokalnych twórców, producentów i usług. Targi Zwierzyniec to nowy projekt Grupy Slow, która od 2014 roku organizuje znane i popularne eventy jak Jestem Slow i Jestem Vintage, czy Festiwal Oddechu.
#TargiZwierzyniec
? Kiedy i Gdzie? 27 - 28 maja
? Elektrownia Powiśle, Warszawa
Godziny otwarcia:
Sobota: 11:00 – 21:00
Niedziela: 11:00 – 19:00
? Wstęp bezpłatny!
Zgłoszenia dla marek:
https://panel.jestemslow.pl/
Advertisement

Where is it happening?

Elektrownia Powiśle, Dobra 42,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Jestem Slow

Host or Publisher Jestem Slow

It's more fun with friends. Share with friends