TİRE TURU

Schedule

Tue Dec 27 2022 at 07:00 am to 06:30 pm

Location

İzmirli Geziyor | Izmir, IZ

Advertisement
27 Aralık 2022 Salı Günü Tire'yi bizimle keşfetmeye ne dersiniz? Tire Dere Kahve ile güne başlayıp, Taptaze ürünleri olan Salı Pazarı ve Yörenin kültürünü yansıtan Tire Kent Müzesini gezerek sonrasında meşhur Tire köftesini tadıp adeta cennetten bir köşe olan Değirmen Şelale'de keyif yaparak geçirmeye ben de varım diyorsanız Tire gezimize sizleri de bekleriz
Ulaşım, Rehberlik ve Sigorta Dahil sadece 300 TL.
Rezervasyon ve Bilgi 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Tur Programı:
Sabah saat 07:00’de (Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Bornova Ege Ü.Hast. Acil önü, Şirinyer Nato, Üçyol, F.Altay) belirlenen noktalardan misafirlerimizi alarak Tire’ye gidiyoruz. Ege’nin en şirin ilçelerinden biri olan Tire’de turumuz, Dere Kahve ile başlıyor. Ardından kasabanın yaslandığı yamaçlardan kıvrıla, kıvrıla Toptepe mevkiine çıkıyoruz, Tire manzarası ayaklarımızın altında kahvelerimizi yudumlarken bu güzel manzarada fotoğraf çekimi yapıyoruz. . Daha sonra Tire merkezdeki ünlü İslam Alimi İbn-i Melek’in türbesini ziyaretimizin ardından; el sanatlarından, tarihi antik araçlara kadar bir çok eseri görebileceğimiz Tire Kent Müzesini geziyoruz ve sonrasında Salı Pazarı'nda birbirinden taze, doğal ürünleri almak için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği ziyafetimizi meşhur Tire köftesiyle yapıyoruz. Yemeğin ardından Tire yakınlarında cennetten bir köşe bekliyor bizi; Değirmen Şelaleye vardığımızda ortancalar, çeşit çeşit orkideler ile çevrili, ceviz ağaçlarıyla kaplı ve her yerden suların fışkırdığı bir ortamda Değirmen’in cennet bahçelerinde gezinip fotoğraflarımızı çektikten sonra geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. İzmir’e varışımızın ardından, turumuzu sonlandırıyoruz.
Not: Kayıt için mutlaka (0533 230 31 36 - 0232 484 31 36) aramanız gerekmektedir.
Kalkış saatleri ve Rehber İrtibat Bilgisi bir gün öncesinden tarafınıza bildirilecektir.
* Kişi Başı: 300,00 TL
* 0-6 yaş ücretsiz (koltuk istenmezse)
* 7-12 yaş: 280,00 TL
Ücrete Dahil Hizmetler:
- Ulaşım,
- Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti,
- Seyahat Sigortası.
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
-Kahvaltı,
- Tire Kent Müzesi (2 TL),
- Öğle yemeği,
- Molalarda alınan yiyecek ve içecekler,
- Kişisel harcamalar.
Tur Notları:
* İzmirli Geziyor hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.
* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.
* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.
*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.
*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
* Acente zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.
* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.
* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.
* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.
* Acentemiz gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.
* Tüketici seyahat edeceği aracın ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.
Advertisement

Where is it happening?

İzmirli Geziyor, Yeşiltepe Mh. Mithatpaşa Cd. No: 180/B Konak, Izmir, Turkey

Event Location & Nearby Stays:

\u0130zmirli Geziyor

Host or Publisher İzmirli Geziyor

It's more fun with friends. Share with friends