Szkolenie: Jak tworzyć nieszablonowe wydarzenie biznesowe

Schedule

Tue Apr 28 2026 at 09:00 am to 04:00 pm

UTC+02:00

Location

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie | Olsztyn, WN

Advertisement
Szkolenie koncentruje się na tworzeniu wydarzeń, które wspierają rozwój firmy, budują markę i angażują klientów. Uczestnicy poznają zasady projektowania eventów biznesowych - od konceptu, przez organizację, po ewaluację efektów. Poruszane będą kwestie doboru formy wydarzenia do grupy docelowej, scenariusza, budżetowania oraz działań promocyjnych. Uczestnicy nauczą się też, jak pozyskiwać partnerów i sponsorów oraz jak mierzyć zwrot z inwestycji w wydarzenie.
Szkolenie podkreśla znaczenie doświadczeń uczestników (tzw. event experience) oraz budowania relacji w czasie rzeczywistym. Przykłady skutecznych wydarzeń zrealizowanych przez firmy MŚP posłużą jako inspiracja do tworzenia własnych projektów.

🔴Czego się dowiesz:
✔️Dowiesz się, jak projektować wydarzenia, które realnie wspierają rozwój firmy i budują markę.
🔴Jakie korzyści otrzymasz:
✔️wykorzystasz eventy jako narzędzie sprzedaży i relacji
✔️zwiększysz rozpoznawalność firmy
✔️nauczysz się mierzyć efekty wydarzeń
✔️zbudujesz wartościowe partnerstwa
🔴Jakie kompetencje rozwiniesz:
✔️projektowanie eventów biznesowych
✔️komunikację i promocję
✔️planowanie budżetu i ROI
✔️budowanie relacji biznesowych
***********************************************************
☑️Szkolenie realizowane jest w ramach Akademii Projektowania Strategicznego 2 - konceptu edukacyjnego skierowanego do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa warmińsko - mazurskiego, które posiadają swoją siedzibę lub prowadzą działalność gospodarczą od co najmniej 6 miesięcy przed otrzymaniem wsparcia.)
☑️To cykl praktycznych szkoleń i warsztatów projektowych dla firm, które uczą myślenia przyszłościowego i skutecznego planowania strategicznego. Celem szkoleń jest rozwijanie kompetencji przedsiębiorców i pracowników w zakresie przewidywania zmian i wykorzystywania ich w planowaniu i realizacji działań biznesowych oraz komunikacji.
To kompleksowy program szkoleń, webinarów branżowych RIS i wydarzeń networkingowych, stworzony dla przedsiębiorców/ przedsiębiorczyń, którzy:
• czują, że ich firma ma potencjał na więcej,
• chcą rozwijać biznes mądrze, a nie "na oślep",
• szukają inspiracji, ale przede wszystkim konkretnych narzędzi,
• chcą spotykać ludzi, którzy myślą podobnie -strategicznie, odważnie, przyszłościowo.
Akademia to myślenie i działanie, planowanie i wdrażanie, teoria i praktyka, trendy i sprawdzone tipy projektowe To połączenie inspirującej wiedzy o współczesnym świecie i skutecznych narzędzi pozwalających wdrażać śmiałe decyzje strategiczne.
Szkolenia oferowane w ramach Akademii Projektowania Strategicznego 2 łączy głęboka koncentracja na umiejętnościach adaptacji i innowacji w kontekście dynamicznych zmian społecznych, rynkowych i technologicznych. Każde z nich opiera się na analizie przyszłości i integracji aktualnych trendów z praktycznymi metodami projektowania, co pozwala uczestnikom na rozwijanie produktów, usług, strategii oraz modeli biznesowych dostosowanych do zmieniającego się otoczenia.
Wspólnym mianownikiem jest także nacisk na kształtowanie kompetencji przyszłości, takich jak kreatywność, elastyczność, myślenie strategiczne i zdolność przewidywania zmian. Wszystkie szkolenia rozwijają umiejętności analityczne, projektowe i zespołowe, wspierając zdolność do tworzenia nowoczesnych, zrównoważonych rozwiązań. Fundamentem jest tutaj holistyczne podejście - uczestnicy nie tylko identyfikują trendy i sygnały zmian, ale uczą się, jak przekładać je na konkretne działania i strategie, które zapewniają firmom konkurencyjność i odporność na przyszłe wyzwania.
Sprawdź tematy innych szkoleń, które mogą Cię zainteresować
Pamiętaj ‼️
WYSTARCZY JEDNO zgłoszenie do Akademii i możesz korzystać z dowolnej liczby szkoleń.
******************************************************************
Koszty💲 udziału w szkoleniu i wydarzeniach finansowany jest przez Unię Europejską w wysokości 85% oraz firmę PIOTR WASYLUK PROJEKTOWANIE KREATYWNE w wysokości 15%.
Oznacza to, że udział w Akademii Projektowania Strategicznego 2 jest 🔴BEZPŁATNY🔴 dla przedsiębiorców, którzy przeszli proces rekrutacji i popisali umowę wsparcia.
Wsparcie udziału w szkoleniach finansowane w części przez UE objęte jest pomocą de minimis.
Wartości udziału:
🔸w jednodniowym szkoleniu wynosi 3038 zł (dofinansowaniu udziału w szkoleniu ze środków UE w wysokości 2582,49zł,*
🔸w dwudniowym szkoleniu wynosi 5035 zł (dofinansowaniu udziału w szkoleniu ze środków UE w wysokości 4279,75zł *
Akademia pomyślana jest jako cykl szkoleń wzajemnie uzupełniający i budujący kompetencje. Uczestnicy szkolenia mogą uczestniczyć w jednym lub wybranych szkoleniach albo we wszystkich modułach szkoleniowych i wydarzeniach towarzyszących.
Część dofinansowana ze środków UE objęta jest pomocą de minimis i jej całkowita wartość zostanie ustalona w Umowie wsparcia.
UWAGA!
*************************************************************
Po zapisaniu się na szkolenie i otrzymaniu biletu - odezwiemy się do ciebie - w celu wypełnienia odpowiednich dokumentów i weryfikacji możliwości uczestnictwa w szkoleniach.
PAMIĘTAJ, że zapisanie się na szkolenie nie jest równoznaczne z akceptacją udziału w szkoleniu.
Szkolenie w Akademii Projektowania Strategicznego 2 poprowadzi:
MICHAŁ BARTOSZEWICZ - przedsiębiorca, producent filmowy, trener biznesu
Przedsiębiorca od kilkunastu lat tworzący nieszablonowe biznesy. Właściciel dwóch firm działających na rynku mediów i reklamy: czasopisma lifestylowego MADE IN Warmia & Mazury oraz agencji kreatywnej Auris Media Group. Prowadząc AMG pracował dla marek takich Michelin, Johnson & Johnson, Schwarzkopf, Costa Coffee, Sephora, Lotto czy Auchan. Swoje doświadczenie od kilku lat przekazuje jako trener biznesu, łącząc przy tym swoją ogromną pasję do filozofii dalekiego wschodu i minimalizmu. Uczy, jak rozwijać biznes zachowując harmonię między "mieć" a "być".
Advertisement

Where is it happening?

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie, ulica 1 Maja 7A, 10-117 Olsztyn, Polska, Olsztyn, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Icon
Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Wasyluk Projektowanie Kreatywne

Host or Publisher Wasyluk Projektowanie Kreatywne

Ask AI if this event suits you:

Discover More Events in Olsztyn

Dzie\u0144 testowy OM SYSTEM | CEWE Fotojoker Olsztyn
Tue, 28 Apr at 12:00 pm Dzień testowy OM SYSTEM | CEWE Fotojoker Olsztyn

Galeria Warmińska Olsztyn

Olsztyn! Stand-up: Maciej Brudzewski w nowym programie "Podaj dalej''
Wed, 29 Apr at 06:00 pm Olsztyn! Stand-up: Maciej Brudzewski w nowym programie "Podaj dalej''

Omega Hotel*** Olsztyn

RAIN SULTANOV \/ GRZECH PIOTROWSKI \/ HIKMAT BABA-ZADA
Wed, 29 Apr at 07:30 pm RAIN SULTANOV / GRZECH PIOTROWSKI / HIKMAT BABA-ZADA

KOŚCIÓŁ EWANGELICKO-AUGSBURSKI, Stare Miasto 1, 10-026 Olsztyn

CONCERTS MUSIC
Ob\u00f3z Konny Maj\u00f3wkowy- Powr\u00f3t do Przesz\u0142o\u015bci -Brak miejsc
Thu, 30 Apr at 12:00 pm Obóz Konny Majówkowy- Powrót do Przeszłości -Brak miejsc

Glaznoty15a, Glaznoty

MUSIC KARAOKE
Maj\u00f3wka z Las Vegas Bar Szkotowo
Thu, 30 Apr at 12:00 pm Majówka z Las Vegas Bar Szkotowo

Szkotowo 11E, Szkotowo

Warsztaty samoobrony dla kobiet
Wed, 08 Apr at 05:00 pm Warsztaty samoobrony dla kobiet

Warszawska 30, Olsztyn

Szkolenie trenerskie Compassion (program MBCL) 2026
Thu, 09 Apr at 10:00 am Szkolenie trenerskie Compassion (program MBCL) 2026

Leśniczówka Gaja

MEDITATION HEALTH-WELLNESS
Akademia Strzelectwa Praktycznego
Fri, 10 Apr at 08:00 am Akademia Strzelectwa Praktycznego

Biskupiec

SPORTS
Wiosenny Reset | Fundamenty Zdrowego Ruchu
Fri, 10 Apr at 03:00 pm Wiosenny Reset | Fundamenty Zdrowego Ruchu

Dobry Zaczyn Młyn Tomaryny

HEALTH-WELLNESS
Warsztaty Zielarsko Konne z Jog\u0105 o Zachodzie S\u0142o\u0144ca
Fri, 10 Apr at 05:00 pm Warsztaty Zielarsko Konne z Jogą o Zachodzie Słońca

Glaznoty15a, Glaznoty

Warsztaty perfumiarskie \u20132 Edycja Brudne Esencje | Olsztyn
Fri, 10 Apr at 06:00 pm Warsztaty perfumiarskie –2 Edycja Brudne Esencje | Olsztyn

Sklepik ze świętym spokojem

Warsztaty Noseworku z Sandr\u0105 Ligaszewsk\u0105
Sat, 11 Apr at 12:00 am Warsztaty Noseworku z Sandrą Ligaszewską

Woof Academy Olsztyn

Salsa Ladies Day z Klaudi\u0105 Kopiec
Sat, 11 Apr at 03:00 pm Salsa Ladies Day z Klaudią Kopiec

Kołobrzeska 30, Olsztyn

DANCE ENTERTAINMENT
Pistolet Taktyczny + Point Shooting
Sun, 12 Apr at 10:00 am Pistolet Taktyczny + Point Shooting

Strzelnica Zodiak

SPORTS
Warsztaty laparoskopowe- podstawowe
Mon, 13 Apr at 04:00 pm Warsztaty laparoskopowe- podstawowe

Warszawska 30, Olsztyn

Kurs INSTRUKTOR TROPIENIA U\u017bYTKOWEGO I SPORTOWEGO
Thu, 16 Apr at 09:00 am Kurs INSTRUKTOR TROPIENIA UŻYTKOWEGO I SPORTOWEGO

Romany 50, 12-100 Romany, Polska

IV Konferencja Naukowych Bada\u0144 Podwodnych
Thu, 16 Apr at 02:00 pm IV Konferencja Naukowych Badań Podwodnych

Rewita Waplewo

BUSINESS CONFERENCES

What's Happening Next in Olsztyn?

Discover Olsztyn Events