Sushikoolitus

Schedule

Thu Jan 20 2022 at 06:00 pm to 08:30 pm

Location

VÜRTS | Tallinn, HA

Sushikoolitus
Advertisement
Sushi valmistamine kodusel viisil!
Õhtusöök uute oskuste, teadmiste ja maitsetega
Kuuldes sõna sushi meenub paljudele inimestele toores kala. Tegelikult kuuluvad sushi toitude hulka erinevad veiniäädikaga maitsestatud riisist road, mille koostises vahel on kala, kuid mitte alati. Seega sobib sushikoolitus hästi ka veganitele.
MoshiMoshi sushikoolituse käigus on osalejatel võimalik saada põhjalik ülevaade sushi ajaloost, toorainetest ning sushi valmistamise protsessist, alates riisi keetmisest kuni etiketini. Koolitus annab vajalikud teadmised ja oskused koduseks sushi valmistamiseks! Tutvustame ka Jaapani toidukultuuri ning harjumusi. 2,5-tunnise koolituse käigus valmistame koos riisi ja munarulli (atsuyaki tamago) ning sushidest õpite tegema: Futomaki (paksem sushi rull), Hosomaki (peenem sushi rull), Nigirisushi, Oshisushi (dekoreeritud sushi). Kui sushi valmistamine selge, ootab teid ees rikkalik õhtusöök!
Ülejääva sushi saate koju pereliikmetele proovimiseks viia!
Koolituse hinnas sisalduvad eelpool nimetatud sushivalikud, Matcha jäätis, Ume-shu (Jaapani ploomivein), Jaapani roheline tee, koolitusmaterjalid ja väike kingitus.
Sushit valmistavad koos teiega jaapanlanna Sachiko Vasser ja 8-aastat Jaapanis elanud Jaapani toidu austajast kodukokk Kertu Bramanis.
Kestus: 2,5 tundi
Maksumus: 65 EUR/inimene
Saabumisel palume näidata vaktsineerimis- või läbipõdemistõendit ning isikuttõendavat dokumenti!
Lisainfo ja registreerimine: [email protected]
Advertisement

Where is it happening?

VÜRTS, Vana-Kalamaja 17, 10414 Tallinn, Harju County, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

MoshiMoshi

Host or Publisher MoshiMoshi

It's more fun with friends. Share with friends