SPORTBIZ SUMMIT 2023

Schedule

Tue Mar 07 2023 at 09:00 am

Location

ADN Centrum Konferencyjne | Warsaw, MZ

Advertisement
SPORTBIZ powraca w zupełnie nowej odsłonie!
Łączymy siły z Publicon Sport żeby przygotować dla Was wydarzenie sportowo-biznesowe, jakiego jeszcze nie było! Słowa przewodnie SPORTBIZ SUMMIT 2023 to technologia, innowacje i przyszłość. Rewolucjonizujmy razem polski sport i wprowadźmy go w nową, technologiczną erę!
Już 21. raz zapraszamy wszystkich przedstawicieli sportu w Polsce na dwa dni pełne edukacji, inspiracji, budowania relacji z branżą i dyskusji o kondycji sportu. Czekamy na Was w dniach 7-8 marca w nowym miejscu - Centrum Konferencyjnym ADN na terenie Browarów Warszawskich.
W polskim sporcie wciąż istnieje potrzeba integracji środowiska i budowania relacji między przedstawicielami różnych grup. SPORTBIZ SUMMIT skierowany jest do przedstawicieli klubów i organizacji sportowych, największych, ale też lokalnych sponsorów sportu, lokalnych samorządów, a w tym roku także trenerów i sportowców, startup-ów, firm technologicznych i wszystkich entuzjastów sportu w Polsce! Dajemy Wam platformę do zdobywania topowej wiedzy i poznawania kluczowych osób w sporcie i biznesie.
Nie może Was zabraknąć! Zarejestrujcie się do 14 grudnia i skorzystajcie z limitowanej oferty Early Birds!
Wszystkie szczegóły, program, pierwsi prelegenci i opisy znajdują się na naszej zupełnie nowej stronie dostępnej tutaj:
www.sportbiz-summit.com
Advertisement

Where is it happening?

ADN Centrum Konferencyjne, Grzybowska 56,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Sportbiz Summit

Host or Publisher Sportbiz Summit

It's more fun with friends. Share with friends