Sound & Breathwork journey "Inspired Universe" | Leigh Ewin (AUS) & Artjom Kostjuk

Schedule

Fri Dec 09 2022 at 06:00 pm

Location

Creative Space Tallinn / Loovruum | Tallinn, HA

Advertisement
English below
--------
⭐EST⭐
"Inspired Universe"
Tere tulemast sellele ülirahulikule, lõõgastavale ja sügavale rännakule!?
Leigh Ewin (AUS) ühineb meiega Eestis, et jagada oma hämmastavaid teadmisi hingamisest ja läbi viia üks mõnus rännak, mida saadab helidemaag Artjom Kostjuk
?Leigh Ewin (AUS) on Hingamisterapeut, koolitaja ja juhendaja. Ta on spetsialiseerunud hingamistöö rännakute, seansside ja rituaalide läbiviimisele. Ta on tuntud oma tänapäevase filosoofilise lähenemise poolest hingamisele ning hetkel kirjutab ka oma esimest hingamistööd käsitlevat raamatut, mis ühendab mineviku ja praeguse hingamistöö uurimistööd.

Ta on treeninud ja praktiseerinud koos paljude tuntud tänapäeva teadlastega hingamistöös, kuid tal on selles valdkonnas ainulaadsed inspiratsiooniallikad, mis ühendavad teaduslikud teadmised, uued kogemused ja fenomenoloogia, traditsioonid ja rituaalid, mis loovad iga kord väga ainulaadse ja põneva teekonna. .

Selle rännaku ajal juhendatakse teid kasutama oma hingamist et sukelduda veel sügavamale enesesse ja avastada välismaailma. Hingamine on katalüsaator erinevate olekute ergutamiseks ja kui grupp inimesi koos hingab, tekib midagi uut, mida varem polnud.
? Artjom Kostjuk on DJ/Produtsent, heliterapeut. Ta loob tantsumuusikat ja sügavamaid meditatiivseid rännakuid, string art stiilis kunsti. Ta on läbi viinud mitmeid grupi- ja individuaal helirännakuid. Läbi heli, läbi hääle avanemise aitab viia sügavamatesse lõdvestumise seisunditesse.
Ja helid on selle kogemuse tekkimise katalüsaatorid. Iga helirännak on ainulaadne kogemus ja iga kord viib see kuulaja erinevale teekonnale.

Helirännaku ajal saad muusikat tunda ja kuulata kogu kehaga. Helidele keskendudes ja täielikult lõdvestades saab vaim rahuneda ja keha puhata.
Helisagedused läbistavad ka blokeeringud kehas
(sealhulgas lallasurutud olevad emotsioonid, pinged, mõttemustrid)
Helid kätkevad endas valguskoode, mille kaudu on võimalik jõuda sügavale sisekosmoserännakule ja ühendusse oma pärisolemusega. Kus ruum ja aeg sulavad ühte.
Hingame umbes 60+ minutit teadliku taoltusega. ning oleme rännakul toetatud helidega, mida loob helidemaag Artjom Kostjuk ( Art I Am ), kes elamuse ajal meie peale kauni ja hubase helivaiba viskab!
See on neile, kes soovivad:
- Meditatsiooni
- Rahulikkus / sisemine rahu
- Vastuseid sügavatele küsimustele / taipamisi
- probleemi või küsimusega tegeleda
- tunnetada sügavamalt
- röömu

See seanss sobib kõigile, mis tahes "kogemuse tasemega", kuid kui teil on südamega seotud probleeme, skisofreenia või epilepsia, võtke enne meiega ühendust
Võimalusel Võta kaasa
- Joogamatt
- Joogipudel veega
- Rännaku jaoks tekk/padi
- Mönusaks olemise jaoks villased sokid
- soovikorral silmaklapid
- märkmik
- Avatud meel/avatud süda
Palun tule 15 minutit varem, et mõnusalt maanduda ja kohale tulla :)
Piletid: fienta.com/sound-breathwork-journey-inspired-universe

Leigh & Artjom
-------------------------------------
⭐ENG⭐
"Inspired Universe"
Welcome to this super calm, relaxing and deep session!?
Leigh Ewin (AUS) is joining us in Estonia to share his amazing breathwork knowledge and facilitation in this beautiful session, and will be joined by Artjom Kostjuk
?Leigh Ewin is a Breathwork educator and facilitator. He specializes in curating breathwork journeys, sessions and rituals. He is known for his modern day philosophical approach to the breath and is about to release his first book on breathwork, which connects past and current breathwork explorations.

He has trained and practiced with many of the well known modern day savants in breathwork, yet has his own unique inspirations within the field, blending scientific knowledge, new experience and phenomenology, tradition and ritual, making for a very unique and exciting journey each time.

During this session you will be guided to utilize your breath to explore the inner and outer spaces. The breath is a catalyst for arousal of different states within the self and there is no denying that when a group of people breathe together - something new is created that wasn´t there before.
? Artjom Kostjuk is a DJ/Producer, sound healer. He creates dance music and deeper meditative journeys and also "String art" style geometric art He has conducted dozens of group and individual sound healing sessions. Guiding through to reconnect with the innate endless potential that you are. Through sound, through voice opening
And sounds are the catalysts for this experience to emerge. Every sound healing journey is a unique experience and every time it takes a listener on a different journey.

During a sound bath you can feel and listen to the music with your whole body. Focusing on the sounds and completely relaxing, the mind can calm down and the body will rest. Sound frequencies also pierce blockages in the body
(including trapped emotions, tensions, thought patterns)
The sounds contain light codes, through which it is possible to reach into a deep inner-space journey and a connection with your innate being . Transcending space and time.
We will be breathing for some 60+ minutes with conscious intention and we are blessed to have amazing musician, vocalist and sound healer Art I Am to throw a beautiful, cozy blanket of sound over us during the experience!
This is a journey for those who are seeking:
- Meditation
- Calm/ inner Peace
- Answers to deep questions/life guidance
- Wish to work through an issue or question
- FEELING
- A fun, free journeying experience
most other intentions and experiences also.
This session is suitable for anyone, of any "experience level" - but if you have any heart related issues, schizophrenia or epilepsy, reach out before to determine if this is suitable.
You will need:
- Yoga mat
- Drink bottle with water
- Blanket/Pillow for comfort
- Woolen socks for comfy experience
- Eye mask to keep light out
- Journal
- Open mind/Open heart

Please arrive 15 minutes before, so you can land softly :)
Tickets: fienta.com/sound-breathwork-journey-inspired-universe
Leigh & Artjom
(all items suggested but not mandatory)
Advertisement

Where is it happening?

Creative Space Tallinn / Loovruum, Tulika põik 6/2,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Art I Am

Host or Publisher Art I Am

It's more fun with friends. Share with friends