SOLD OUT: Michelle Gurevich (CA), Twin Sons (GB) • 24.03.23 • Fotografiska

Schedule

Fri Mar 24 2023 at 07:00 pm

Location

Fotografiska Tallinn | Tallinn, HA

Advertisement
KONTSERT ON VÄLJAMÜÜDUD!
19:00 DOORS
20:00 TWIN SONS
21:00 MICHELLE GUREVICH
✨ Damn.Loud esitleb: Kanada alternatiivpopi sensatsioon Michelle Gurevich esineb Tallinnas! Lava peal veel lo-fi pop Šotimaalt ehk Twin Sons!
?️ Piletid: https://fienta.com/et/michelle-gurevich-tallinn
Michelle Gurevich, kelle vanemateks on Kirovi balleriina ja Leningradist pärit insener, kasvas üles kuulates oma vanemate plaadikogu, mille moodustas tolleaegne sovetmuusika ja 70date Euroopa nüüdismuusika. Kui Michelle andis välja oma esimese albumi "Party Girl", mille ta oli vaikimisi oma magamistoas kokku produtseerinud, sattus see saatuslike juhuste kokkumängul tagasi oma kodumaale ja viivutuseta võis seda kuulda vene miljardäride jahtide peal või hoopiski Ukrainas elavate emade telefonihelina. Täna müüb aga Michelle välja kontserte linnades nagu Istanbul, Berliin, Varssavi ja Ateena. Kanada muusik on leidnud enda niši, mille hulka kuulub nii idaeuroopa diasporaa, Berliini kväärskeene kui ka need, kellele meeldivad Charles Aznavouri, Zeki Müreni ja Nikolai Slichenko melodramaatiline ballaadsus. Kuigi tema kontserdid on väga live-kesksed ja koosnevad erinevatest muusikutest, jätkab ta muusika produtseerimist oma magamistoas, säilitades intiimsuse ja eraldatavuse, mis tema loomingus särama lööb. Michelle Gurevichi muusika põhineb küll meloodial ja stiilil, ent defineerivaks jääb tema fatalistlik ja tähistav lähenemine laulukirjutamisele.
Oma kuuenda albumiga "Ecstasy in the Shadow of Ecstasy" otsib Gurevich uusi võimalusi tooruse ja haavatavuse esile toomiseks. Albumit läbivad teemad näitlistukavad inimese vajadust elevuse, elamise, romantilisuse ja uute teekondade järele. Michelle Gurevich manööverdab elegantselt grandioossete retromotiivide ja üllatava siiruse vahel, luues muusikat mis on samaaegselt tragikomööödiline, meloodiast laetud ja sentimentaalne.
Üritust toetab Kanada Suursaatkond!
––––––––––––––––––––––––––––––––––
Fotografiska Tallinn
Näituste külastus kontserdipileti esitamisel soodushinnaga 10€. Pakkumine kehtib kontserdi toimumispäeval.
Restoran ja Katusebaar avatud juba kell 17.00 / Broneeringud [email protected]
www.fotografiska.com/tallinn
Advertisement

Where is it happening?

Fotografiska Tallinn, Telliskivi 60a/8,Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Tickets

Damn.Loud Agency

Host or Publisher Damn.Loud Agency

It's more fun with friends. Share with friends