Slam poetycki [kurs weekendowy] — Ola Korczak

Schedule

Sat Jan 29 2022 at 12:00 pm to Sun Jan 30 2022 at 03:00 pm

Location

Szkoła Impro (Piwnica Resortu) | Warsaw, MZ

Slam poetycki [kurs weekendowy] \u2014 Ola Korczak
Advertisement
Informujemy, że mając na względzie bezpieczeństwo uczestników i instruktorów z dniem 15.12.2021 na kursy w Szkole Impro przyjmujemy a) osoby posiadające unijny certyfikat COVID [UCC]; b) osoby, które zadeklarują, że są osobami posiadającymi przeciwwskazania medyczne do szczepień przeciw COVID-19. Każda osoba, która zapisze się na kurs, otrzyma od Szkoły Impro zapytanie mailowe, czy spełnia warunek a) albo b). W przypadku odpowiedzi negatywnej, nie będzie mogła wziąć udziału w kursie, a opłata za kurs zostanie zwrócona na jej konto. Prosimy o respektowanie tej zasady na etapie zapisu na kurs. Przed pierwszymi zajęciami instruktor prowadzący poprosi osoby, które zadeklarowały posiadanie UCC, o okazanie ich na urządzeniu mobilnym lub w wersji wydrukowanej.
_____
? Lubisz pisać i chcesz dzielić się własną twórczością ze światem? Zapraszamy na weekendowy kurs slamu poetyckiego. Podczas zajęć będziemy tworzyć i analizować wiersze oraz poetycką prozę, dzielić się opowieściami, inspirować i uwrażliwiać na słowo. Jednak slam to nie tylko suchy tekst – podczas kursu ożywisz go interpretacją aktorską. Popracujesz nad swoją emisją głosu, dykcją, ekspresją sceniczną. Weekendowy kurs slamu w Szkole Impro to poetycki safe space! Skupimy się na dawaniu sobie wsparcia i pozytywnej informacji zwrotnej.
✅ Koniecznie przynieś na zajęcia zeszyt, notes, coś do pisania odręcznie.
✅ A co dalej? Możesz od razu zgłosić się do udziału w Slamie poetyckim, który odbędzie się w Resorcie Komedii (9 lutego, 19:00). Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziesz pod linkiem: www.facebook.com/events/2758869997738953
MASZ PYTANIE?
??? [email protected]
⭐️ OLA KORCZAK ⭐️ Ola Korczak, czyli Wiosna — Zwyciężczyni licznych slamów poetyckich, w tym ostatniego Spoken Word Festival, finalistka Mistrzostw Polski w Slamie Poetyckim. Na co dzień nauczycielka języka polskiego, etyki i filozofii oraz doktorantka w Instytucie Literatury Polskiej UW.
??? UWAGA ???
Warunkiem udziału w szkoleniu jest akceptacja zasad dostępnych pod adresem: www.bit.ly/SI-zasady-20210831. Uczestnik, zapisując się na szkolenie, oświadcza, że zapoznał się z zasadami i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
TERMINY SPOTKAŃ: 29|01, 30|01, godz. 12:00-15:00 [SOBOTA-NIEDZIELA]
ZAPISY: https://portal.szkolaimpro.pl/workshops/585
CENA: 210 zł
DOŚWIADCZENIE: nie jest wymagane
LICZBA MIEJSC: 12
Szkoła Impro, ul. Bielańska 1, sala 602
???
Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).
www.szkolaimpro.pl
Advertisement

Where is it happening?

Szkoła Impro (Piwnica Resortu), Bielańska 1, 00-086 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Szko\u0142a Impro

Host or Publisher Szkoła Impro

It's more fun with friends. Share with friends