Sensoorne söödava lume üritus beebidele ja väikelastele

Schedule

Fri Dec 09 2022 at 10:00 am to 07:00 pm

Location

Volta 1 | Tallinn, HA

Advertisement
?.?? ?? ???? ??? ?ä?????????, ??? ?? ?ä???õ??? ?öö???? ?????? (????+??????õ??), ???? ?? ??? ?õ??? ????? ?ä????? ?? ????? ???? ????????? ??????????? ?ä?????!
Sensoorsed üritused on 6k–3a beebidele ja väikelaste ning nende vanematele/hooldajatele mõeldud üritused, kus lastele on välja pandud erinevad eakohased tegevused kuivanetega.
?? ??????? ?ä?? ???????????? ?ä??????????????
Eakohased sensoorsed mängud toetavad uute sünapside ehk närviühenduste teket ajus. See omakorda toetab lapse kognitiivsest võimekust, kõne arengut ja motoorseid oskusi. Sensoorsetesse mängudesse saab lisada erinevaid aspekte, et need lisaks meelte stimuleerimisele, toetaksid ka peen- ja jämemotoorikat ning silma-käe koostööd.
?? Tegu on avatud stuudio formaadis üritusega, kus võid liituda ja lahkuda iga kell vahemikus 10:00–13:00 ja õhtusel üritusel 17–19. Soovitav on lapsele kaasa võtta või selga panna vahetusriided, mida pole kahju määrida.
Osalemine ainult registreerimise alusel ning mänguhommikute teemad on leitavad meie kalendrist: https://loovtk.ee/broneeri/
?? Mänguhommikutel pakume kohvi, teed ning puuvilju!
Ürituse hind on 16€, tasudes ühe korra kaupa. Saab soetada ka 4x tasu, mille maksumus on 55€. See kehtib grupitundidele, mänguhommikutele ja sensoorsetele valguse üritustele. Selle soetamiseks palun kirjutale [email protected]

Palun tutvu meie müügitingimustega: https://loovtk.ee/muugitingimused/
????????? ?????? ??????????????? ??????. ?????? ????????? ?.?? ?????
https://loovtk.ee/broneeri/
Advertisement

Where is it happening?

Volta 1, Volta 1,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

LOOV teraapiakeskus

Host or Publisher LOOV teraapiakeskus

It's more fun with friends. Share with friends