Scorpions / Tallinna Lauluväljak

Schedule

Sat Jun 17 2023 at 06:00 pm

Location

Tallinna Lauluväljak | Tallinn, HA

Advertisement
❗️KÜLASTAJA MEELESPEA❗️
⏰ÜRITUSE AJAKAVA:
18:00 Väravad avatakse
20:00 Erikülaline ALIKA
21.00 Peaesineja SCORPIONS
Publikule on avatud Mere värav ja Oru värav.
Tule varakult, väravast sissepääs võtab aega!
☝?PILETITE INFO☝?
Tavapilet ja Fan Zone pilet tagavad ühekordse sissepääsu kontserdialale. VIP käepael võimaldab vajadusel korduvat sisse- ja väljapääsu.
Kõik kontserdile müüdud piletid (termopaberil väljastatud piletid ja e-piletid) omavad unikaalset triipkoodi. Kõik piletid on kordumatud ning skaneeritakse sisenemisel väravas. Peale triipkoodi esmakordset lugemist ei saa seda piletit teistkordseks alale sisenemiseks kasutada. Fan Zone ja VIP piletid skaneeritakse uuesti Fan Zone või VIP alale esmakordsel sisenemisel ning piletikategooriate järgi antakse külastajale vastav käepael.
Ratastoolis inimestel tuleb saatjaga kahepeale esitada üks pilet. Ratastoolis inimestele kontserdiplatsil eraldi ala ei ole.
?Premium VIP ja Rock Fan ViP piletite omanikud saavad territoorumile siseneda spetsiaalselt VIP klientidele mõeldud ja vastavalt tähistatud sissepääsukoridori kaudu, mis asuvad mõlemas väravas. Peale territrooiumile sisenemist saavad VIP kliendid käepaela VIP ala sissepääsu juures, mis asub laulukaare taga. VIP käepaela saamiseks tuleb esitada vastava kategooria pilet.
?Premium VIP ja Rock Fan VIP käepaelad tagavad sissepääsu VIP baari, VIP ala tualettidesse ning Fan Zone’i.
Premium VIP piletid on nummerdatud istekohaga, mis asuvad VIP tribüünil. VIP alale korduvaks sisenemiseks on vaja näidata käepaela, istekoht on märgitud piletil. Pilet tuleb hoida alles kogu ürituse vältel, et vältida võimalikke arusaamatusi istekohtadega.
?Fan Zone piletid tuleb peale territooriumile sisenemist esitada teistkordselt lava külgedel olevate Fan Zone sissepääsude juures. Pileti alusel väljastatakse Fan Zone käepael, mis võimaldab korduvat sisse-ja väljapääsu Fan Zonest.
PALUME MEELES PIDADA, ET PILETITE VÕLTSIMINE VÕI TEADLIK KOPEERIMINE NING NENDE KASUTAMINE KONTSERDIALALE SISENEMISEKS ON EBASEADUSLIK NING KARISTATAV! ‼️
Korraldaja ei soovita mitte mingil juhul osta sebrapileteid käest kätte või erinevatel edasimüügiplatvormidel! Kehtiva pileti saab vaid Piletilevist.
NB!
Kontserdile sisenemisel nõustub kontserdikülastaja, et kontserdil, kui avalikul üritusel, flmitakse ja pildistatakse ning kinnitab, et materjali võib kasutada kontserdikülastajale tasu maksmata kommertslikel eesmärkidel nii otseülekandes kui ka hilisemates erinevates videoformaatides ja fotogaleriides.
?LIIKLUS JA PARKIMINE?
Pargi auto markeeritud parkimiplatsile, ostes Piletilevi eelmüügist parkimisepilet või liikluseeskirjadega lubatud aladele. Eelmüügist on võimalik parkimispileteid soetada Mäe, Mere ja Tiigi parklatesse. Parkimisalad on valveta.
Spetsiaalsed invaparkimiskohad asuvad Mere väravas, kus jätkub kohti kolmele esimesele saabujale.
Jalgrattaga tulles on valveta, kuid lukustamise võimalusega rattaparkla Mere värava kõrval. Rattalukk peab endal kaasas olema.
Kohale on võimalik jõuda ka ühistranspordiga. Tallinna Lauluväljakule suunduvad mitmed bussiliinid. Samuti on mugav tulla trammiga (Kadrioru suund).
Jalgsi on Tallinna kesklinnast ca 40-minutiine jalutuskäik ja alati on võimalus tulla ka tõukerattaga.
?TOITLUSTUS?
Kontserdi ajal kasutatakse korduvkasutatavaid pandinõusid. Iga taldriku ja joogiklaasi eest tasutakse toitu ning jooki ostes 5 Eur panditasu. See summa tagastatakse, kui viid panditud nõu tagasi vastavalt märgistatud kogumispunkti või toidu-joogiletti. Palume tagastada kõik joogiklaasid, taldrikud, noad ja kahvlid.
❌KEELATUD ESEMED❌
Turvalisuse tagamiseks on kontserdialale keelatud kaasa võtta:
* Oma söök ja jook
* Pudelid, purgid jm nõud
* Vihmavarjud
* Matkaseljakotid
* Professionaalne foto-, audio- ja videosalvestustehnika (nt ärakeeratava obejktiiviga fotoaparaadid)
* Go-Pro kaamerad, selfie-stickid, droonid
* Tahvel- ja sülearvutid
* Plakatid, bännerid ja lipud
* Tuli- ja külmrelvad, pürotehnika, raketid, säraküünlad, ketid, süstlad, vilkuvad laserpulgad, ohtlikud ained ja esemed
* Alkohol ja narkootikumid
* Loomad
* Jalgrattad, lapsevankrid, rulluisud, rulad, motokiivrid, matka- ja klapptoolid, taburetid
* Suured pagasid ja esemed
Võimalik on kasutada tasulist pakihoiu teenust. Pakihoid asub Oru väravas Piletimüügi kassa kõrval ning maksab 10 Eur/ese.
Kontserdile ei pääse tugevas joobes, agressiivselt käituvad või teisi häirivad isikud.
SOOVITUSED:
Võta kaasa sularaha!
Igal pool on kasutusel ka kaarditerminalid, kuid tihti on lihtsam ja kiirem arveldada sularahas.
Vihmakeep vajadusel!
Jälgi ilmateadet, kohapeal vihmakeepe ei müüda
Mobiiltelefonid: palun arvesta, et võrgud võivad olla ülekoormatud ja võib esineda mobiilside häireid. Lepi sõprade ja perega eelnevalt kokku kohtumispaik.
Võta kaasa hea tuju ja rahulik meel!
Korraldaja soovitab tungivalt valju heli ja rahvamassi tõttu MITTE võtta kaasa sülelapsi. Alla 8 -aastaseid lapsi ilma lapsevanemateta sisse ei lubata.
Säilita RAHU! Nii mastaapsel üritusel läheb tavapärasest rohkem aega – näiteks piletikontrollis ja kaasa võetud kottide-asjade läbivaatuses, söögi- ja joogipoolist ostes jne. Käitu teistega nii, nagu soovid, et Sinuga käitutakse. Ära unusta, et turvatöötajad teevad oma tööd, mitte ei kiusa Sind. Palun järgi nende nõudeid täpselt.
Tutvu aegsasti kontserdi infomaterjalidega ja kontserdiala plaaniga, mis on ekraanidel nähtavad mõlemast väravast sisemisel.
Kontserdil on kohal ka meditsiinilne teenistus.
Varu AEGA! Tule varakult ja arvesta ajavaruga, et saaksid endale kontserdil parima koha. Arvesta, et aega kulub ka peale kontserti platsilt lahkudes.
MEELDIVAT KONTSERDIELAMUST!
Baltic Music Group
Advertisement

Where is it happening?

Tallinna Lauluväljak, Narva mnt 95,Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Baltic Music Group

Host or Publisher Baltic Music Group

It's more fun with friends. Share with friends