Reaalajamajanduse konverents 2023 "Kestlik ettevõtja ja personaalne riik"

Schedule

Thu Nov 30 2023 at 10:00 am to 05:00 pm

Location

KultuuriKatel | Tallinn, HA

Advertisement
Kolmas Reaalajamajanduse konverents toimub 30. novembril Tallinna Kultuurikatlas. Tänavuse konverentsi teema on ettevõtete kestlikkus ja personaalne riik.
Konverents on tasuta ja eesti keeles.
Registreeru enne 16. novembrit aadressil https://reaalajamajandus.worksup.com/?id=RTE2023#/gate/RTE2023

Kestlikkus on tõusnud kõigi jaoks prioriteetide tippu. Mitte ainult keskkonnaalaste eesmärkide saavutamiseks, vaid ärimudelite, tööjõu ja tehnoloogia vaates laiemalt. Kas viis, kuidas äri teeme on jätkusuutlik? Kuidas tulevad muudatustega kaasa meie inimesed ja tehnoloogia? Muutuste keskmes on andmed ning oskus andmeid kasutada ja tõlgendada võib määrata ettevõtte püsimajäämise ja edu.
Kelle käes on muudatuste jäme ots? Mida saab teha riik ja mida ettevõtja? Kas eesmärgid on samasuunalised või vastandlikud? Personaalse riigi kontseptsioon proovib nendele küsimustele vastata ja reaalajamajandus annab võimaluse praktikas näidata, kuidas näoga ettevõtjate ja kodanike poole suunatud riik aitab andmemajandust korraldada nii, et kõik sellest kasu saaksid.
Reaalajamajanduse konverentsilt saab ideid, infot ja inspiratsiooni, kuidas andmed enda kasuks kestlikkuse huvides tööle panna, kuidas toetab riik ning milliseid uusi teenuseid võiks riik ja ettevõtted luua koostöös. Lavale astub ligi 20 esinejat ja erinevad esinemiste vormid hoiavad pinget üleval kogu päeva.
Päeva juhib ERRi saatejuht Anna Pihl.

Advertisement

Where is it happening?

KultuuriKatel, Kursi 3,Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Host or Publisher Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

It's more fun with friends. Share with friends