Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022

Schedule

Wed Jan 26 2022 at 08:00 am

Location

Zamek Królewski w Warszawie | Warsaw, MZ

Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022
Advertisement
Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 to najbardziej prestiżowe wydarzenie otwierające nowy rok – odbędzie się 26 stycznia w Zamku Królewskim w Warszawie. Konferencja będzie miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce.
W konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 wezmą udział wybitni naukowcy, specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, światowej klasy eksperci, decydenci kształtujący system opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele największych globalnych firm farmaceutycznych, przedstawiciele organizacji pacjenckich oraz reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.
Dobór szerokiego grona ekspertów pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się m.in. bardzo istotne we wprowadzaniu innowacyjnych terapii oraz zmian w organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce.
Konferencja będzie również przestrzenią do prezentacji raportów, omawiania ich w gronie specjalistów, praktyków, przedstawicieli zarówno organizacji reprezentujących pacjentów, jak i producentów innowacyjnych terapii.
Sesje odbędą się w trzech salach: Wielkiej, Koncertowej i Kinowej. Wszystkie debaty, wykłady i prezentacje zostaną również zarejestrowane. Relacja online na żywo będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.
Szczegóły na stronie: https://www.termedia.pl/Konferencja-PRIORYTETY-2022-W-OCHRONIE-ZDROWIA-Intro,1624,16765.html.
W ramach konferencji, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny – prestiżowe odznaczenia dla osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Kandydatów zgłaszają organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne.
Więcej na stronie: https://www.termedia.pl/Konferencja-Sukces-Roku-2021-w-Ochronie-Intro,1626,16809.html.
Advertisement

Where is it happening?

Zamek Królewski w Warszawie, Plac Zamkowy 4, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Mened\u017cer Zdrowia

Host or Publisher Menedżer Zdrowia

It's more fun with friends. Share with friends