Perekonstellatsioonide töötuba Mari Viigi juhendamisel

Schedule

Sat Jan 29 2022 at 10:00 am to Sun Jan 30 2022 at 07:00 pm

Location

Toompuiestee 10, Kesklinn, Tallinn, 10137 Harju Maakond, Eesti | Tallinn, HA

Perekonstellatsioonide t\u00f6\u00f6tuba Mari Viigi juhendamisel
Advertisement
NB! GRUPP ON TÄITUNUD!
Registreeruda saab ootenimekirja: [email protected]
Kuna iga inimene kuulub perekonda – nii lapsepõlve kui praegusesse – on pere, pereliikmete ja perekonna saatusega seotud teemad aktuaalsed igale inimesele. Iga inimene kuulub peresüsteemi ja omab oma peresüsteemis erilist kohta, olles energeetiliselt ühendatud kõigi teiste peresüsteemi liikmetega. See käib ka nende kohta, kes viibivad eemal kas lahusoleku või surma tõttu.
Perekonstellatsioonid aitavad paremini mõista ja aktsepteerida tegelikkust sellisena nagu see on, taasühendada seda, mis on lahku viidud ja lahti harutada üleseotud suhtesidemed. Oma tegelikkuse ja esivanematega seotuse tunnistamine laseb meil leida täieliku elujõu ja astuda OMA TEED, leidmaks õnne, armastust ja hingerahu.
Konstellatsioonide tulemused on sageli üllatavad ja hõlmavad kogu antud perekonna süsteemi.
Konstellatsioonitöö on meetod, mis sobib paljude eluküsimuste korral: hingelised ja kehalised haigused, ängistus, hirmud, trauma ja vägivalla tagajärjed, probleemid vanemate ja lastega, paarisuhted, tööga seotud probleemid jne.
OSALEMA ON OODATUD nii need, kellel on probleemseid teemasid kui ka need, kellel on huvi lähemalt tundma õppida peresüsteemde seaduspärasusi ja nende mõju nii lastele kui täiskasvanutele. Teretulnud on nii varasema konstellatsioonitöö kogemusega osalejad kui ka täiesti esmakordselt meetodiga kokku puutuvad huvilised, keda teema kõnetab! ?
Võimalus on endale konstellatsioonitöö (paigutus) teha või osalejana (esindajana) protsessidesse panustada. Me kõik oleme ühendatud läbi infovälja - tasakaalustades ja tervendades mingit aspekti kellegi peresüsteemis, loome samaaegselt harmooniat iseenda elus ja suhetes, mis omakorda peegeldub kollektiivsete mustrite muutumises. Küsimus on, kas me usaldame avada oma südamed ja lubame ennast vabasse voolu või saavad meie piirid meile piiranguks. ?
TÖÖTUBA JUHENDAB MARI VIIK - diplomeeritud konstellöör, lõpetanud Rahvusvahelise Süsteemse Psühholoogia Instituudi Peterburis, NLP meister, psühhiaater.
TÖÖTUBA TOIMUB 2-päevase tervikuna: 29.-30. jaanuaril 2022 Tallinnas, Toompuiestee 10.
AJAKAVA: kell 10-19 mõlemal päeval, vahepeal jooksvalt lühikesed teepausid ja pikem lõunapaus.
OSALEMISTASU: 150 eurot (kõikidele osalejatele)
REGISTREERUMINE: NB! GRUPP ON TÄITUNUD!
Registreeruda saab ootenimekirja: [email protected]
Registreeru aegsasti, kuna grupi suurus on kuni 16 osalejat.
LISAINFO: https://metatervis.ee/koolitused-and-seminarid
KÜSIMUSED: [email protected]
Advertisement

Where is it happening?

Toompuiestee 10, Kesklinn, Tallinn, 10137 Harju Maakond, Eesti, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Meta-tervise Keskus

Host or Publisher Meta-tervise Keskus

It's more fun with friends. Share with friends