Pendel - võimalus saada kõrgemat juhatust ja tervendada

Schedule

Sat Jan 29 2022 at 11:00 am to 02:00 pm

Location

PESA | Tallinn, HA

Pendel - v\u00f5imalus saada k\u00f5rgemat juhatust ja tervendada
Advertisement
Kursusel osaledes saad teada ka oma hinge vanuse, käesoleva elu õppetunnid, ülesanded, õpid tervendama tśakraid, puhastama ennast võõrast energiast! Väike grupp!
Pendli abil võime saada vastuseid oma alateadvusest, nendele küsimustele, mille puhul ratsionaalne lähenemine ei aita või võtaks ülemäära palju aega. Töö pendliga on tegelikult töö intuitsiooniga, seega on pendel ka tõhus oma intuitsiooni arendamiseks.
Meie maailmas on üldiselt ikka veel valitsevaks ratsionaalne mõtlemine – meil domineerib vasem ajupool (ratsionaalsed, analüütilised, lineaarsed võimed), meesenergia. Parem ajupool (naisenergia) valitseb intuitiivset mõtlemist, seda oleks meil kasulik endas juurde arendada. Pendlit kasutades aktiviseerime oma aju selle osa, mis on võimeline toimima vahetult, ilma mõtteprotsessi vahetalituseta. Nii on võimalik saada vastuseid paljudele küsimustele. Vastuste saamine pendlilt tähendab seda, et oled ühenduses üldise infoväljaga, kus on hologrammi kujul kõik sees.
Kursusel teeme:
oma isikliku pendli sisseõnnistamine/programmeerimine
vastuste saamine pendlilt (jaa, ei, võibolla)
töö pendlikaartidega
tśakrate diagnoosimine ja puhastamine
iseenda (ja ka teiste) energiavälja puhastamine needustest, negatiivsetest energiatest, piirangutest, vanadest mustritest jms.
karmiliste probleemide, suhete tervendamine
Kursuse teoreetilise osa saab iga osaleja meilile kodus läbitöötamiseks. Kohapeal keskendume praktilistele harjutustele.
Kohapeal on võimalik osta endale kaitsemärkidega pendel (10 EUR)
Osalustasu: 40 EUR
Juhendab Liina Kaumann
Vajalik kindlasti eelregistreerumine [email protected] (grupp on väike), koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu (25 EUR) laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.
Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese - teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!
Advertisement

Where is it happening?

PESA, Pärnu mnt.102, korpus B, 1. korrus, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Vaimne Maailm

Host or Publisher Vaimne Maailm

It's more fun with friends. Share with friends