Peer Gynt | Flutopia Fluitorkest

Schedule

Wed Nov 11 2026 at 03:00 pm to 04:00 pm

UTC+01:00
Location

ZIMIHC theater Stefanus | Utrecht, UT

Advertisement
Het Flutopia Fluitorkest en acteur Maurits Wijmenga brengen het verhaal van Peer Gynt tot leven in een betoverend sprookjesconcert.
About this Event

Het Flutopia Fluitorkest neemt je mee in een betoverende wereld vol muziek en fantasie met het sprookjesconcert: Peer Gynt! In dit sprankelende sprookjesconcert brengt acteur Maurits Wijmenga het verhaal tot leven, terwijl het fluitorkest — van piccolo tot contrabasfluit — de prachtige bijbehorende muziek van Edvard Grieg speelt.

✨ Een feest voor het hele gezin — kinderen mogen gratis naar binnen!



Over Flutopia
Event Photos

Flutopia organiseert al 10 jaar evenementen voor amateurfluitisten: een zomercursus (die wegens succes tweemaal gegeven wordt), een voorjaars- en najaarsproject en een winterproject met deelnemers uit Nederland en België. Inmiddels is er een ‘harde kern’ ontstaan aan deelnemers die vol enthousiasme aan alle projecten meedoen, maar ook is er nog steeds veel nieuwe aanwas.

De projecten foccussen op het samenspelen in een fluitorkest, waarin niet alleen dwarsfluiten te vinden zijn, maar ook piccolo's, altfluiten, basfluiten en contrabasfluiten! Onder leiding van Rogier de Pijper en Mirna Ackers werken de deelnemers samen aan de mooiste muziek en kunnen zo hun muzikale vaardigheden ontwikkelen. Dit concert is het resultaat van het Najaarsproject, waarin in vier repetitiedagen een prachtig programma tot stand is gekomen. Flutopia biedt een inspirerende omgeving waar passie voor muziek en samenspel centraal staan!

Advertisement

Where is it happening?

ZIMIHC theater Stefanus, 2 Braziliëdreef, Utrecht, Netherlands

Event Location & Nearby Stays:

Tickets

EUR 0.00 to EUR 12.50

Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Flutopia
Host or PublisherFlutopia

Ask AI if this event suits you