Oslava Mezinárodního dne dobrovolnictví
Schedule
Wed Dec 10 2025 at 06:00 pm to 11:59 pm
UTC+01:00Location
KKAFE | Prague, PR
Advertisement
INEXí sezóna 2025 je oficiálně za námi – a byla to skvělá jízda!💙Velký dík patří vám – všem dobrovolníkům a dobrovolnicím, kteří jste se do našich workcampů a aktivit zapojili nebo je jakkoli podpořili.
Chceme vám poděkovat a ukázat, jak moc si vážíme vašeho nasazení, energie a dobrovolnického ducha. 💪
Proto vás srdečně zveme na oslavu Mezinárodního dne dobrovolnictví, která se uskuteční 10. prosince v K-Kafe.
Akci, na které společně oslavíme nejen naše, ale i vaše úspěchy!
👉 Zaregistruj se a oslav to s námi: https://forms.gle/Ug652Xvw7Do5kHxB6
Bude připraven bohatý program:
🌍 Přehled a to nej sezóny 2025
🙌 Ocenění našich dobrovolníků*c
🚌 Sdílení a prezentace od dobrovolnice z letošní Bus tour
🧠 krátký workshop na téma duševní zdraví
✨ a mnoho dalšího!
🤤🌱Výborné vegetariánské a veganské občerstvení bude zajištěno.
Abychom věděli, kolik lidí můžeme očekávat, vyplň prosím tento krátký formulář. Zabere ti to jen minutu času, ale velmi nám to pomůže při plánování akce.
👉 https://forms.gle/Ug652Xvw7Do5kHxB6
Těšíme se na známé i nové tváře! 😊
ITým INEXu💙
--------------------------------------------------
The 2025 INEX season is officially over – and what a season it was! 💙
A lot of the credit for this success goes to you. Whether you led a workcamp, joined one as a participant, helped with preparation, or supported us in any other way – thank you!
Your energy, enthusiasm, and dedication made this season truly special.
To celebrate all that we’ve achieved together, we’d love to invite you to our International Volunteer Day Celebration on December 10th at K-Kafe. An event where we will celebrate not only INEX’S achievements, but also yours!
👉 Register and celebrate with us: https://forms.gle/Ug652Xvw7Do5kHxB6
A rich programme awaits you:
🌍 Review and highlights of the 2025 season
🙌 Celebrating our volunteers and members
🚌 Sharing and presentation from a volunteer of this year’s Bus tour
🧠 Short workshop on the topic of mental health
✨ and much more.
🤤🌱 Excellent vegetarian and vegan refreshments will be provided.
To help us plan better, please fill in a short form. It will only take a minute, but it will really help us.
https://forms.gle/Ug652Xvw7Do5kHxB6
We look forward to seeing familiar and new faces!
INEX Team 💙
Advertisement
Where is it happening?
KKAFE, Střelecký ostrov 336, 110 00 Praha, Česko, Prague, Czech RepublicEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.








