Oandu-Aegviidu-Ikla matkatee 5. etapp Napu-Siidrifarm

Schedule

Sun Jan 16 2022 at 09:00 am

Location

Siidrifarm | Tallinn, HA

Oandu-Aegviidu-Ikla matkatee 5. etapp Napu-Siidrifarm
Advertisement
Oandu-Aegviidu-Ikla matkaraja viies etapp toimub 16. jaanuaril ja kogunemine on kell 09.00 Siidrifarmis. Sealt kombineerime autod ning liigume matka alguspunkti.
5. etapp: Napu-Siidrifarm matk on 27 km pikk ja selle läbimiseks kulub ligikaudu 7-8 tundi.
Kuna seekordse matkatee lõigu äärde väga palju RMK puhkekohti ei jää, siis küsisime luba Siidrifarmi lahketelt inimestelt ja saime loa nende juures parkida.
2012. aastal avatud RMK Oandu-Aegviidu-Ikla matkatee on esimene tervet Eestit läbiv matkarada.
370 km pikkune teekond saab alguse Põhja-Eestist Lahemaa rahvuspargist, kulgeb läbi paksude Kõrvemaa metsade ja ühe Euroopa võimsaima soomaastiku – Soomaa rahvuspargi. Seejärel viib matkatee läbi Pärnumaa metsade, kuni jõuab vongeldes mereäärsetesse rannaküladesse ja Liivi lahe kaunitele randadele.
Palun riietu vastavalt ilmale (tuulekindel, kihiline riietus, müts, vajadusel kindad) ja hea oleks, kui jalanõud on tugeva tallamustriga. Oma snäkid ja jook tulevad pauside ajal kasuks. Meie pakume matka keskel suppi, teed ja snäkke.
Selleks, et matkatee läbimisest jääks ehk midagi rohkemat kui vaid mälestus, tasub mõelda ka matkateelise passi soetamise peale. Passi saab ainult RMK külastuskeskustest ja HikingEstonia neid ei väljasta. Rohkem infot leiate siit:
https://www.loodusegakoos.ee/matkateelise-pass
Kõik osalejad, kes lõpetavad RMK Oandu-Aegviidu-Ikla 370 km matkatee kõik etapid, saavad kingituseks HikingEstonia särgi, bufi ja sporki!
Kuidas end matkale regada?
Regamiseks klikkige sündmuses nupule “Osalen” ja seejärel saatke kiri aadressile: [email protected] või helistage regamiseks numbrile +372 56789240.
Regamiseks vajalik info:
- oma kontaktid
- osalejate arv.
Kindla koha matkal tagab eelregistreerimine!
Matka osalustasu 27 eurot saab tasuda kohapeal sularahas või teha ülekanne Tintorama Grupp OÜ a/a EE887700771002399718, selgitusse osaleja nimi ja "Oandu-Ikla 5. etapp".
Matkal osalemine on enda riisikol!
Info +372 56789240
Advertisement

Where is it happening?

Siidrifarm, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

HikingEstonia

Host or Publisher HikingEstonia

It's more fun with friends. Share with friends