NinaLynn & Janos Koolen
Schedule
Sat, 14 Feb, 2026 at 08:30 pm
UTC+01:00Location
El Theatro | Ruigoord, NH
Advertisement
Op Valentijnsdag nodigen we je uit voor een intieme avond vol hartverwarmende songs en sprankelende mandoline. NinaLynn zingt haar eigen, herkenbare Americana liedjes die raken en verbinden. Janos voegt subtiele kleuren en vakmanschap toe met mandoline, gitaar en meer. Verwacht persoonlijke verhalen, mooie melodieën en momenten die lang nazinderen. NinaLynn
Americana singer-songwriter met twee succesvol ontvangen albums en een stem die tot diep in je ziel raakt. Heaven haar muziek ‘on-Nederlands goed’ en werd ze door New Folk Sounds ‘de nieuwe Nederlandse country-belofte’ genoemd.
Janos Koolen
Veelzijdig instrumentalist met roots in bluegrass, Ierse trad en jazz, bekend om zijn treffende mandoline- en gitaarspel
NinaLynn hoopt met haar liedjes mensen bij elkaar te brengen en te zorgen voor een gevoel van verbinding door het schrijven over herkenbare en persoonlijke thema’s. Met een klein vleugje Valentijnsgevoel is dit de perfecte avond voor geliefden en muziekfans.
Reserveer je plek en vier de liefde (voor muziek).
* er volgt nog een speciale valentijnsactie!
https://www.facebook.com/musicbyninalynn
https://ninalynn.nl/
https://open.spotify.com/artist/7wnvfXHe1D6Hw2wBNJeiSO?si=aDdteAkKQc-JsFbOqOg2uQ
Advertisement
Where is it happening?
El Theatro, Ringweg 12,Spaarndam, Ruigoord, NetherlandsEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.