Nightskating Warszawa #1/2023 - 22.04 (sobota) rozpoczęcie sezonu

Schedule

Sat Apr 22 2023 at 08:00 pm

Location

Pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie | Warsaw, MZ

Advertisement
PIERWSZY PRZEJAZD NIGHTSKATING WARSZAWA 2023 NADCHODZI! Zapraszamy wszystkich na wspólny przejazd pod hasłem KICZ PARTY na rolkach! Jak co roku to właśnie wydarzenie NIGHTSKATING oficjalnie otwiera sezon na rolki.
W tym roku od samego początku lecimy z pompą i zapraszamy wszystkich szalonych rolkarzy i rolkarki na wspólny przejazd KICZPARTY NIGHSKATING WARSZAWA!
Czym to wydarzenie różni się od tradycyjnego? pamiętasz te świetne spodnie dorwane w lumpeksie, które leżą w szafie i czekają aż moda lat 80-tych wróci do łask? zawsze chciałeś/aś obsypać się cały/a brokatem i dumnie kroczyć ulicami centrum Warszawy? uważasz, że kolor różowy to nie tylko kolor, to stan umysłu? Twoim zdaniem ortalion to najlepszy materiał jaki stworzył ten świat? wciąż masz swój ulubiony kajdan z licealnym czasów, ale przez pracę zdalną nie masz okazji aby go założyć? Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, to masz niepowtarzalną okazję wyglądać jak chcesz i być w tym świetny/a!
? Termin: 22 kwietnia (sobota), start 20:30
?Zbiórka: od 19:30 pod Pomnikiem Kopernika na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie
?Dystans: 22 km, tzn że trzeba będzie sprawnie pokonać wjazd na górkę, jak również umiejętnie z niej zjechać, bezpiecznie hamując
?Trasa:
Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Jerozolimskie – Towarowa – Okopowa – Dzika – Al. Jana Pawła II – Al. Solidarności – Pl. Bankowy – Marszałkowska – Pl. Konstytucji – Waryńskiego – Al. Armii Ludowej – Al. Niepodległości – Batorego – Boboli - Wołoska -Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego - Raszyńska – Al. Jerozolimskie- Nowy Świat - Krakowskie Przedmieście
.

UWAGA! Zapraszamy wszystkich tych, którzy pewnie czują się na rolkach i wrotkach Szykujcie się, zabierzcie ze sobą dobry humor i uśmiech i nie pozwólcie żeby ominęła Was ta impreza! Widzimy się na rolkach! PS. Zalecamy wszystkim kaski i ochraniacze! Liczymy na Was!
*************************
Organizatorem imprezy jest Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER, które zadbało, aby trasa była atrakcyjna i bezpieczna dla uczestników.
Advertisement

Where is it happening?

Pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, ,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Nightskating Warszawa

Host or Publisher Nightskating Warszawa

It's more fun with friends. Share with friends