Ne'er debüüt EP esitluskontsert / Swamp Mine / Desert Queen

Schedule

Fri Jun 16 2023 at 08:00 pm

Location

Kinomaja - Bar & Stage | Tallinn, HA

Advertisement
AJAKAVA:
20:00 Uksed
21:00 Desert Queen
22:00 Swamp Mine
23:00 Ne'er
Varajane Linnuke (kuni 13.06) - 10€
Hiline Linnuke - 15€
Toetav Linnuke - 20€
https://fienta.com/et/mehaanika-x-orgaanika
16. Juuni toimub Kinomajas ägedate ja süngete riffide all uppumine! Ne'er on veidi üle aasta tegutsenud ja vahepeal ka stuudios käinud, et tuua kõigile sügavalt maapõuest nägusi sulatavat materjali. Swamp Mine tirib teid soomülkasse, et näidata teile tihkest mudast nõretavat heli. Desert Queen avab silmad atmosfääriliste riffidega lootusest, et hoolimata sisemisest ja välisest ängist saab vaikuse hullumeelsest vaikiv tervendus.
NE'ER
EP "Underground"
https://neerisanorgan.bandcamp.com/album/underground
"Ne'er on sünge... aga ilusalt sünge, saad aru?"
Ideena sündis Ne'er juba ammu kui trummar Carl Eric joonistas pabertaldrikule ettekujuteldava doom metal bändi logo. Järgmisena ilmus bändi nimi juba tualettruumi seinal, Viljandi korteris mida ta jagas vokalist Tanieliga. Lõplik koosseis kujunes välja 2021 aasta lõpus, kus bändiga ühinesid bassist Pärtel ja kitarristid Harley ja Aleksander. Kuna see aasta on Aleksander seitsme maa ja mere taga, võtab kitarrikirve kätte austatud Jorma Tulk.
Ne'er otsib nukruse helgemat külge, segades ilu ja melanhooliat korraliku koguse brutaalsusega. Nii toovad nad välja valguse pimedusest ja lootuse lootusetusest.
SWAMP MINE
"A Eulogy For Suffering"

Mis tunne oleks saada korraga jalaga hammastesse ja sügavale soomülkasse tiritud? Vastus peitub Eesti sludge- ja doom-metal bändi Swamp Mine tihkest mudast nõretavas helis. Tartust pärit viieliikmeline bänd on esinenud pea kõigil Eesti lavadel ning siiani andnud välja kaks albumit - 2016. aasta "Bastard Blues" ning 2020. aastal peale nelja aastat higi, verd ja pisaraid ilmunud "Against the Grain". Tõeliste Eesti underground-skene peidetud pärlitena on Swamp Mine valmis vallutama kõik, mis neile ette satub ning tooma oma intensiivse laivi kõigi kuulajateni.
DESERT QUEEN
"Inner Desert" (Full Album 2022)

DESERT QUEEN on Lõuna-Eesti raskemuusika kollektiiv, mida iseloomustab atmosfääriline helikeel, jõulised kitarririfid ja dramaatiline naisvokaal. Algselt tugevalt stoneri ja riffrocki mõjutustega bändist on aja jooksul kasvanud progressiivse ja võrdlemisi tumeda soundiga väljendusvahend bändi kõikide liikmete sisemistele ja välistele võitlustele. Desert Queeni teine kauamängiv “Inner Desert” ilmus 2022. aasta sügisel. Album on saanud väga positiivset vastukaja ning märgib bändi jaoks olulist muutust helikeeles, produktsioonis ja loomeprotsessis.

#neer #neerisanorgan #desertqueen #swampmine #kinomaja #EP #esikas #doom #metal #concert
Advertisement

Where is it happening?

Kinomaja - Bar & Stage, Uus tn 3,Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Ne'er

Host or Publisher Ne'er

It's more fun with friends. Share with friends