NAT - Niel-Asher Technique - terapia stawu barkowego - Simeon Niel-Asher

Schedule

Sat Apr 29 2023 at 09:00 am

Location

Kampus Vizja Park | Warsaw, MZ

Advertisement
2-dniowe szkolenie skupione na złożonym problemie patologii kompleksu stawu barkowego składające się w 70% z zajęć praktycznych, oparte na dowodach naukowych i gwarantujące 100% satysfakcji. Każdy z uczestników opuszcza kurs z zestawem nowych umiejętności, lepszym zrozumieniem szerokiego zagadnienia jakim są patologie kompleksu barkowo-obojczykowego oraz wiedzą jak te zaburzenia leczyć.
Szkolenie zaczynamy przyjrzeniem się zagadnieniu barku zamrożonego. Poprzez analizę skomplikowanego i trudnego problemu jakim jest bark zamrożony zyskujemy głębszą wiedzę na temat stawu barkowego i całego ciała. NAT to strategia terapeutyczna oparta na pracy z tkankami miękkimi oraz punktami spustowymi.
Podczas 2-dniowego szkolenia omówimy:
• problem zamrożonego barku
• zaburzenia stożka rotatorów
• zespół cieśni podbarkowej
• zwyrodnienia w obrębie stawu barkowego
• uszkodzenia obrąbka typu SLAP
• dolegliwości stawu barkowo-obojczykowego
Fascynacja stawem barkowym zaczęła się w 1997 roku gdy Simeon rozpoczął pracę z pacjentami zmagającymi się z problemem barku zamrożonego. Bycie pionierem w temacie patologii stawu barkowego przez ostanie 20 lat uczyniło z niego światowej klasy eksperta w kwestii osteopatycznego podejścia do złożonych dolegliwości barku.
Simeon przeprowadził kilka randomizowanych badań z placebo w grupie kontrolnej w tematyce barko zamrożonego na Uniwersytecie Cambridge w latach 1999-2001 osiągając wyjątkowe rezultaty. Odnotowano znaczną poprawę stanu pacjentów w stosunku do grupy placebo oraz pacjentów leczonych klasycznymi metodami fizjoterapeutycznymi. Publikacje Simeona można znaleźć w wielu czasopismach, jest również nauczycielem prowadzącym szkolenia na całym świecie oraz uczestnikiem międzynarodowych konferencji (m.in. Myopain).
Lokalizacja: Warszawa
Cena: 2200zł
Info i zapisy
[email protected]
506450143
www.nextacademy.pl
Advertisement

Where is it happening?

Kampus Vizja Park, Okopowa 59,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Next Academy Poland

Host or Publisher Next Academy Poland

It's more fun with friends. Share with friends