? Murukontsert: Daniel Levi & Alika

Schedule

Fri Jun 16 2023 at 05:30 pm

Location

Rävala puiestee, Kesklinn, Tallinn, 10145 Harju Maakond, Eesti | Tallinn, HA

Advertisement
16. juunil on kõik on oodatud linnaruumifestivalile Tulevik on täna/v, et reedeõhtuse tipptunni ajal toimuval Murukontserdi üheskoos Daniel Levi & Alikaga algavat linnasuve tähistada! ☀️ Kontsert on kõigile tasuta!
Kuigi sündmuse peaesinejad pikemat tutvustamist ei vaja, teeme seda siiski:
? Alika Milova
Alika Milova on Narvas sündinud isikupärane noor Eesti artist. Ta on Eesti Otsib Superstaari 8. hooaja üldvõitja ja Eesti Laul 2023 võitja. Tallinna linnaruumifestivalil astub Alikal ülesse omanimelise live-bändi ja tunniajase kontserdiga.
? Daniel Levi
Daniel Levi on popartist, kes koos bändiga on tuntud oma positiivse ja energiast pakatavate kontserditega. Viieliikmeline bänd toob linnaruumifestivali Murukontserdile ajatu popsaundi, mis hõõgub souli, funk’i, R’n’B ja roki elementidest, mida saadab tugev sõnum ja jõuline energia ning mis nakatab kuulajat esimese hooga.
Rävalal näeme!
? Murukontsert toimub osana linnaruumifestivali "Tulevik on täna/v" programmist. Festivali eesmärgiks on näidata, et linnaruum kuulub inimestele ning tänavatel saab teha muudki peale liiklemise. Soovime anda oma panuse selleks, et Tallinn muutuks elukeskkonnana sõbralikumaks nii keskkonna kui oma inimeste vastu.
Advertisement

Where is it happening?

Rävala puiestee, Kesklinn, Tallinn, 10145 Harju Maakond, Eesti, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Tallinna Linnavolikogu

Host or Publisher Tallinna Linnavolikogu

It's more fun with friends. Share with friends