Mudanya - Tirilye - Gölyazı Turu (Günübirlik)

Schedule

Thu Dec 29 2022 at 12:15 am to 11:00 pm

Location

İzmirli Geziyor | Izmir, IZ

Advertisement
29 Aralık 2022 Perşembe Günü Mudanya Anlaşması ile tarihe geçen Mudanya, Tarihi evleri ve lezzetli zeytinleri ile meşhur Tirilye ve Gölyazı turumuzu merak ediyorsanız sizleri de aramızda görmek isteriz.
Ulaşım, Rehberlik ve Sigorta Dahil Kişi Başı 450 TL.
Rezervasyon ve Bilgi 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36
Tur Programı: Sabah saat 06:30'da belirtilen noktalardan (F.Altay, Üçyol, Şirinyer Nato, Karşıyaka Anıt, Bostanlı İskele, Bornova E.Ü.Hastanesi Acil önü) misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde uygun bir tesiste alacağımız kahvaltı molası sonrası MUDANYA ANLAŞMASI ile tarihe geçen Mudanya’ya geliyor ve MUDANYA MÜTAREKE EVİ’ni geziyoruz. Mudanya’da restore edilen tarihi binaları gördükten sonra Tarihi evleri ve lezzetli zeytinleri ile meşhur Trilye’ye varıyor ve ara sokaklarında yürüyüşümüze başlıyoruz. Fatih Camii, Eski Rum evleri, Ruhban Okulu’nu da gördükten sonra bu şirin köyden ayrılıp, irili ufaklı üzerinde 11 adaya sahip Uluabat Gölü, ve gölün en büyük adası Halilbey Adası’na yani Gölyazı köyüne doğru yola çıkıyoruz. Asırlık çınarın altında keyifle çaylarımızı yudumluyor, göl kenarında balık ağlarıyla uğraşan balıkçıları izliyoruz. Uluabat Gölü üzerinde dileyen misafirlerimiz tekne turuna katılabilir. Kendimizi bu doğa harikası efsanelerle dolu eski adı Apollonia olan Gölyazı’nın sokaklarında dolaştıktan sonra İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde alacağımız molaların ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.
Not: Kayıt için mutlaka (0533 230 31 36) aramanız gerekmektedir.
Kalkış saatleri ve Rehber İrtibat Bilgisi bir gün öncesinden tarafınıza bildirilecektir.
* Kişi Başı: 450,00 TL
* 0-6 yaş ücretsiz (koltuk istenmezse)
* 7-12 yaş: 430,00 TL
Ücrete Dahil Hizmetler:
* Ulaşım,
* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,
* Rehberlik,
* Sigorta.
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
* Kahvaltı,
* Öğle Yemeği,
* Gölyazı Tekne Turu Ücreti (35 TL),
* Molalarda alınan yiyecek ve içecekler,
* Kişisel harcamalar.
Tur Notları:
* İzmirli Geziyor hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.
* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.
* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.
*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.
*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
* Acente zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.
* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.
* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.
* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.
* Acentemiz gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.
* Tüketici seyahat edeceği aracın ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.
Advertisement

Where is it happening?

İzmirli Geziyor, Yeşiltepe Mh. Mithatpaşa Cd. No: 180/B Konak, Izmir, Turkey

Event Location & Nearby Stays:

\u0130zmirli Geziyor

Host or Publisher İzmirli Geziyor

It's more fun with friends. Share with friends