MODERN LOOK cut & paint

Schedule

Sat Jan 29 2022 at 10:00 am to Mon Jan 31 2022 at 06:00 pm

Location

HairFamily Warszawa | Warsaw, MZ

MODERN LOOK cut & paint
Advertisement
Szkolenie MODERN LOOK cut & paint
Dla Kogo: Doświadczeni fryzjerzy / koloryści chcący podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
Czego uczy: Nauka 3 inspirujących technik strzyżeń w stylu Mullet long, medium, short. Uczy nowoczesnych technik koloryzacji w stylu sombre, ombre oraz highlights.
Przebieg szkolenia: Praktyczna praca na główkach treningowych wykonanie 3 strzyżeń. Nauka technik koloryzacji na główkach oraz na modelkach. Omówienie zagadnień związanych z koloryzacją przy pracy z produktem rozjaśniającym.
W przeciwieństwie do innych szkoleń dostępnych na rynku kursanci pracują na 3 produktach różnych marek. Każdorazowo przed szkoleniem kursanci określają 3 marki, oraz w trakcie szkolenie otrzymują wiedzę jakie są różnice. Kursanci jednocześnie pracują na trzech różnych firmach.
Jest to możliwe, ponieważ Polska Akademia Beauty, nie ma podpisanej umowy z żadną konkretną firmą, która narzuciłaby nam konieczność używania danego produktu.
Niezależność sprawia, że każdorazowo program szkolenia dostosowany jest pod wymagania kursantów wybranych przez nich produktów. Daje to możliwość dostrzeżenie różnic pomiędzy firmami oraz przetestowanie podczas szkolenia trzech marek.
Żadna akademia w Polsce nie opracowała podobnego autorskiego szkolenia. Indywidualne podejście wyróżnia szkolenia organizowane przez Polską Akademię Beauty.
Zajęcia prowadzi PROFESJONALNY ZESPÓŁ FACHOWCÓW
W naszej firmie pracują wyłącznie profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Mogą pochwalić się doświadczeniem, a praca jest dla nich prawdziwą pasją.
Roman Tomaszewicz - dyrektor Polskiej Akademii Barberingu oraz właściciel Hair Family cenionego salonu fryzjerskiego w Warszawie. Posiadający 20 letnie doświadczenie we fryzjerstwie i od 7 lat czynnie zajmujący się szkoleniami oraz eventami - przeszkolił każdego z naszych pracowników. Swoje doświadczenie zdobywał pracując przy produkcjach TV, profesjonalnych sesjach fotograficznych czy eventach. Współpracował z najlepszymi barberami i fryzjerami w Polsce. Jest on głównym barberem przy pokazach na eventach organizowanych przez Barber Shop Poland np. dla British Embassy Warsaw. Wyszkolił już ponad 300 osób.
Teoretyk (nazwisko zdradzamy priv) - od 20 lat szkoleniowiec, nauczyciel i egzaminator państwowy w zawodzie fryzjer i technik usług fryzjerskich. Autor Podstawy programowej i programu nauczania do pierwszego w Polsce eksperymentu pedagogicznego w zawodzie Barbera i współautor wielu publikacji zawodowych. Pasjonat fryzjerstwa w zawodzie od 1993 roku.
Adam Drzewiński - osoba twórcza i kreatywna. Pracuje tak, by osiągnąć głębię swoich dzieł, w których chce uwzględnić emocje emanujące z kształtów i kolorów, komponując je z charakterem danej osoby. Pracował w najbardziej prestiżowych miejscach w kraju m.in. w salonie Jaga Hupało - Born to Create. Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywał u wielu znaczących indywidualistów w kraju. Uczestniczył również przy największych wydarzeniach teatralnych oraz produkcjach filmowych.
Zgłoszenie do szkolenia następuje poprzez wpłacenie 50% wartości szkolenia, można wpłacić także całą kwotę. Reszta płatna w 1 dniu szkolenia przed jego rozpoczęciem.
BSP Investment Sp.z o.o.
mBank:
84 1140 2004 0000 3602 7932 6159
Tytułem: zaliczka szkolenie 7-9.01.2022 Nazwisko i Imię + nr telefonu
Cena szkolenia: 4990 zł
Oferta First Minute:
Wpłata zaliczki 1500 zł do dnia 20.12.2021 skutkuje udziejeniem rabatu w wysokości 2000 zł. Cena szkolenie wyniesie wtedy tylko 2990 zł
Liczba uczestników: 3-5 osób
Czas trwania: 3 dni + zajęcie teoretyczne on-line (kilka dni przed szkoleniem, termin ustalany jest w kursantami indywidualnie)
Materiały dla uczestników: materiały informacyjne, rysunki techniczne, dyplom.
Data szkolenia: 7-9 styczeń 2022 r.
HARMONOGRAM:
1 dzień strzyżenia,
Mullet – ponadczasowa fryzura
Mullet to dziś najczęściej używana nazwa fryzury popularnej w drugiej połowie minionego wieku. Jak najprościej opisać to cięcie? Krótko z przodu, długo z tyłu. Fryzura, która jeszcze do niedawna uważana była za szczyt obciachu, dziś coraz częściej pojawia się w nowym, świeżym, subtelnym i jakże modnym wydaniu.
Drugi etap praca nagłówkach treningowych
3 fryzury Mullet:
Długie włosy
Średnie włosy
Krótkie włosy
2 dzień koloryzacja
Zaczynamy od prezentacji na główce treningowej omówienie sekcji ,separacji, technik aplikacji, omówienie narzędzi do koloryzacji.
Drugi etap praca kursantów na główkach treningowych produktem zbliżonym do rozjaśniacza.
3 dzień koloryzacja
Zaczynamy od prezentacji i omówienie zagadnień związanych z koloryzacją.
Praca na klientkach poznanymi technikami koloryzacji
Pożegnanie kursantów i wręczenie dyplomów.
Advertisement

Where is it happening?

HairFamily Warszawa, Fabryczna 21/6, 00-446 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

It's more fun with friends. Share with friends