Mitte praegu, kallis! - Tallinnas

Schedule

Mon Jan 09 2023 at 07:00 pm to 09:20 pm

Location

Eesti Draamateater | Tallinn, HA

Advertisement
Tragikomöödia "Mitte praegu, kallis!"
Lavastaja Ingomar Vihmar: „Miks me paneme end ikka ja jälle väga ebamugavatesse olukordadesse? Miks tundub põgeneda lihtsam kui kohale jääda? Miks tundub endale ja teistele valetada lihtsam kui tõtt rääkida? Miks me valime pigem meelehea kui tõe? Inimesed, kas me oleme normaalsed? Need on küsimused, mis mind huvitavad. Kavatsus on sellele näidendile läheneda nii, nagu Tšehhovi või Ibseni omadele. PS! Mu meelest karusnahaäri sakib täiega."
Ontlikule kasukameistrile Arnold Crounchile meeldib, kui igapäevaelu allub rangetele reeglitele. Tüüne rutiini ähvardab aga pea peale paisata tema äripartneri Gilbert Bodley liiderlikkus. Abikaasade ja armukeste värvika seltskonna lootusetult sassis armusuhted ja arusaamatused kallihinnalise naaritsakasukaga tekitavad kaose, milles korra loomine langeb just ümbritseva maailma silmakirjalikkusest ja pahelisusest jahmunud Crounchi õlule. Tegelased poevad kasukatesse ja kappidesse ning neist uuesti välja, et mitte valel hetkel vales seltskonnas valele inimesele vahele jääda.
Lavastaja: Ingomar Vihmar
Autor: Ray Cooney ja John Chapman
Tõlkija: Hannes Villemson
Kunstnik: Liina Unt
Osades: Märt Avandi, Kleer Maibaum, Ireen Kennik, Fatme Helge Leevald, Jaan Rekkor, Ott Raidmets, Tambet Seling, Indrek Taalmaa, Kersti Kreismann, Juta Ild, Carita Vaikjärv
Esietendus 22. oktoobril 2016 Endla Teatri Suures saalis.
Piletid müügil Endla Teatri kassas, Piletimaailmas ja Piletilevis.
Lisainfo: www.endla.ee/lavastused/mitte-praegu-kallis
Advertisement

Where is it happening?

Eesti Draamateater, Pärnu mnt 5,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Endla Teater

Host or Publisher Endla Teater

It's more fun with friends. Share with friends