Mindfulness-meditatsiooni loeng ja töötuba Kumus

Schedule

Sat Jan 15 2022 at 03:00 pm to 05:00 pm

Location

Kumu | Tallinn, HA

Advertisement
Laupäeval, 15. jaanuaril kell 15 toimub Kumu kunstimuuseumis mindfulness-meditatsiooni loeng ja töötuba, mida viib läbi Seeda Randroo. Üritus toimub näituse „Jeremy Shaw. Phase Shifting Index“ publikuprogrammi raames.
Iidsel Tiibeti tehnikal põhinev meditatsioon tekitab erilise kehasisese vibratsiooni ja kõrge energeetilise seisundi. Selle meditatsiooni abil hakkavad vastandlikud osad inimese sees häälestuma ning tekib harmoonia.
Seeda Randroo on Eesti Meditatsiooni Kooli asutaja ja juht, rahvusvaheliselt sertifitseeritud meditatsiooni õpetaja, kes on juhendanud meditatsioone ka Indias, rahvusvahelises meditatsioonikeskuses. Seeda on loonud Eestis ka riiklikule standardile vastava õppekava, et koolitada välja meditatsiooniõpetajaid. Erialalt on ta psühhoterapeut, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli 1984. aastal.
Jeremy Shaw (1977, Vancouver, Kanada) on mitmes meediumis töötav visuaalkunstnik. Teda huvitavad erinevaid teisenenud teadvusseisundeid käsitlevad kultuuri- ja teaduspraktikad nagu rituaal, ekstaas, katarsis ning neuroteadused. Shaw’ isikunäitused on toimunud Pariisis Pompidou keskuses, New Yorgi moodsa kunsti muuseumis PS1, Berliinis Schinkel Pavilloni galeriis ja Torontos MOCA muuseumis. „Phase Shifting Index“ on Shaw’ viimane ja seni mastaapseim teos, mis valmis isikunäituseks Pariisis Pompidou keskuses 2020. aastal.

Ürituse kestus: 2h
Piletid: https://pood.ekm.ee/et/töötuba-mindfulness-meditatsioon
Advertisement

Where is it happening?

Kumu, Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Kumu

Host or Publisher Kumu

It's more fun with friends. Share with friends