MASKI TOUR - DRAG KONCERT - BEAUTY BISTRO Warszawa

Schedule

Sat Oct 07 2023 at 10:00 pm to 11:00 pm

Location

Beauty Bistro & Club | Warsaw, MZ

Trzy nieustraszone drag queens postanowiły wyruszyć w pierwszą w Polsce dragową trasę koncertową "MASKI TOUR" w ramach której odwiedzą kilkanaście queerowych miejsc w całej Polsce. Show oparte będzie na autorskim materiale znanym Wam z debiutanckiego krążka Mony Lizak - "Maski" oraz coverach wykonywanych na żywo! Na scenie podczas koncertu będzie można zobaczyć 5 queerowych artystów i artystek: Monę Lizak Ambę Fatimę Viperę a w warszawskim klubie BEAUTY BISTRO również Figę Roll oraz Hekate Sama!

Całość utrzymana będzie w imprezowym/komediowym klimacie a oprócz koncertu i występów osób goszczonych zobaczycie również fire show!

Album "MASKI" składający się z 17 utworów i zawierający aż 7 kolaboracji ze znanymi postaciami sceny queerowej możesz znaleźć na wszystkich platformach streamingowych lub kupić w limitowanej wersji fizycznej - kliknij w link poniżej:

https://push.fm/fl/66qpncgu

Podczas koncertu będzie można kupić zarówno album jak i tematyczne gadżety - don't forget to bring a cash! 


________________________________

O ARTYSTACH I ARTYSTKACH:

- Amba Fatima:

Było i ni ma. Postać która przybyła z kosmosu często widywana podczas oglądania "Pokemonów" lub "Czarodziejki z Księżyca". Inspiruje się wszystkim co ją otacza. Na pozór dusza towarzystwa choć najchętniej zamieszkałaby na jednej z odległych planet w swojej pięknej lepiance z dala od świata technologii i internetu. Lubi sprzątać i podlewać swoje roślinki. Po niej nigdy nie wiemy czego się spodziewać.

https://www.instagram.com/ambafatimaaa/

- Mona Lizak:

Znakomita tekściara kontrowersyjna piosenkarka bezkompromisowa raperka pajęcza matka. W queerowym świecie znana jest z bycia Babą z Brodą. Swoje piosenki i covery zawsze wykonuje na żywo bo jak twierdzi: "lipsync is BORING". 20 maja 2023 roku odbyła się premiera jej debiutanckiego krążka "Maski" z którego pochodzą takie numery jak "Bozia" "RTV albo AGD" czy "Bum Bum".

https://www.instagram.com/mona.lizak/

- Vipera:

Postać jadowita władająca ogniem pochodząca z najczarniejszych czeluści piekła. W swoim dragu stawia na niepowtarzalny charakterystyczny makeup i niezwykle wyzywające stylizacje. Jako jedyna potrafi również rozgrzać publiczność swoim fire show. Będzie dziwnie będzie creepy będzie zajebiście. Trudno pomylić Viperę z kimkolwiek innym. Znana w Polsce tiktokerka.

https://www.instagram.com/vipera.vipera/

GOŚCINNIE:

- Figa Roll:

https://www.instagram.com/figa.roll/

- Hekate Sama:

https://www.instagram.com/hekatesamaqueen/

______________________________________

TRIGGER WARNINGS:

Nagość ogień światło stroboskopowe wulgarny język.

______________________________________

Patronat/Matronat medialny:

REPLIKA - jedyny magazyn LGBTQIA w Polsce.

______________________________________

START: 22:00

Where is it happening?

Beauty Bistro & Club, Piękna 19, 00-549 Warszawa, Polska, Warsaw, Poland
Tickets

USD 0.00

Mona Lizak

Host or Publisher Mona Lizak

It's more fun with friends. Share with friends