Marie | HANDMADE TOUR | WARSZAWA

Schedule

Sat May 13 2023 at 06:30 pm

Location

Palladium | Warsaw, MZ

Advertisement
Od nici do kłębka.
Gdzieś w centrum miasta, w małym sklepie z rękodziełem, dzieją się rzeczy, o których ludziom się nie śniło.
Mae mieszka w walizce na półce w głębi sklepu, lecz przez większość dnia uśmiecha się do przechodniów ze sklepowej wystawy. W nocy zaś… pracuje.
Na pełny etat.
W czasach, gdy ludzkie serca są bardziej kruche niż kiedykolwiek wcześniej, Mae i jej przyjaciele sklejają, zszywają i naprawiają dusze tych, którzy zostali skrzywdzeni jak i tych, którzy… skrzywdzili. I choć z pozoru za każdą z nich kryje się zupełnie inna historia, kto wie - może jedna z nich jest właśnie Twoja?
HANDMADE to nowa era w twórczości Marie, era doświadczeń nie tylko muzycznych, ale i lirycznych, artystycznych i wizualnych. Uchylamy rąbek tajemnicy i już teraz zapraszamy do jej nowego świata, który szyjemy na miarę skrupulatnie - nićmi w najpiękniejszych barwach.
BILETY: https://goingapp.pl/wydarzenie/marie-the-handmade-tour-warszawa-13-05-2023/maj-2023
MARIE:
Słodkości wszelkiej maści - z pokaźną dozą ostrości. Marie i jej „sugar pop” konsekwentnie przełamują kolejne bariery na polskiej scenie muzycznej fascynującą mieszanką popowych brzmień, okraszonych bystrym piórem i niezwykle przykuwającym oko stylem wizualnym. W połączeniu z niezwykłą charyzmą i energią na scenie, Marie serwuje muzyczny deser - wyjątkowo świeży. I wyjątkowo przepyszny.
Advertisement

Where is it happening?

Palladium, Złota 9,Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Marie

Host or Publisher Marie

It's more fun with friends. Share with friends