Man in the Box feat. Juan Carlos Cano - Tribute to grunge Lublin, FK Zgrzyt, Support: Freak
Schedule
Sat Apr 05 2025 at 08:00 pm to 11:00 pm
Location
Fabryka Kultury Zgrzyt | Lublin, LU
Advertisement
Zapraszamy do Lublina na solidną dawkę grunge.Zagrają: Man in the BOX w towarzystwie Juana Carlosa Cano
W tym dniu oprócz klasycznego grunge'owego setu w szczególny sposób upamiętnimy rocznicę śmierci Kurta Cobaina oraz Layne'a Staleya.
START:
20:00 - FREAK
21:00 - Man in the BOX & Juan Carlos Cano
Juan Carlos Cano - otrzymał w darze niesamowity grunge'owy głos który zyskał uznanie i popularność publiczności na całym świecie. W czasie koncertu będzie mógł zaprezentować ulubione piosenki swojego ukochanego gatunku muzycznego.
-
Man in the BOX jest pierwszym w Polsce zespołem grającym show muzyczny pod tytułem Tribute to grunge. Koncerty Man in the BOX charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem muzycznym, kipiącą ze sceny energią oraz pełną pasji publicznością, chcąca spędzić wieczór przy muzyce swojej młodości.
Man in the Box gra największe hity takich zespołów jak Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, oraz Alice in Chains, powstałe na początku lat 90-tych poprzedniego wieku w Seattle, pragną wskrzesić ówczesnego ducha alternatywnego rocka.
https://www.facebook.com/mitb.band
-
FREAK to grupa założona została w 2017 przez trzy różne osobowości, których inspiracje i doświadczenia pozwoliły stworzyć trwały i oryginalny na skalę polski rockowy kolektyw. Zespół zyskał uznanie ze strony takich mediów jak ESKA Rock, Polskie Radio Trójka, Radio Lublin i wielu innych rozgłośni radiowych. Przychodząc na koncerty nieobliczalnej grupy z Lublina trzeba przygotować się na tony energii i melodii, które nie dadzą słuchaczowi na długi czas zapomnieć o zespole.
"Bukiet Burz"
Social media: https://bio.link/freak
-
Bilety: https://kbq.pl/151808
Advertisement
Where is it happening?
Fabryka Kultury Zgrzyt, aleja Józefa Piłsudskiego 15, 20-407 Lublin, Polska,Lublin, PolandEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.