Loreena McKennitt // De Vereeniging Nijmegen

Schedule

Sun, 28 Feb, 2027 at 07:15 pm

UTC+01:00
Location

Stationsplein 11, 6512 AB Nijmegen, Netherlands | Nijmegen, GE

Advertisement
De Canadese zangeres/muzikante Loreena McKennitt verkoopt al jaren wereldwijd de concertzalen uit met haar unieke mix van Keltische en Midden-Oosterse muziek. Ze wordt soms vergeleken met de Ierse zangeres Enya, maar McKennitt bestrijkt muzikaal vocaal en tekstueel een veel breder gebied. Zelden schrijft ze autobiografisch, liever put ze uit de werken van Shakespeare of de geschiedenis van de Kelten.
Haar doorbraakalbum ’The Visit’ verscheen in 1991, waar ze een Juno mee won (de belangrijkste muziekprijs van Canada). Met dit album vestigde ze ook internationaal haar naam bij een publiek dat niet terugdeinst voor kitsch, maar haar pure en oprechte muziek omarmt.
In 2021 verscheen haar tiende album Lost Souls haar eerste plaat met nieuw materiaal sinds An Ancient Muse (2006). Weinig zangeressen kunnen met hun stem zoveel emoties opwekken als Loreena McKennitt.
Advertisement

Where is it happening?

Stationsplein 11, 6512 AB Nijmegen, Netherlands, Stationsplein 11, 6512 AB Nijmegen, Nederland, Nijmegen, Netherlands

Event Location & Nearby Stays:

Know what’s Happening Next — before everyone else does.
Doornroosje
Host or PublisherDoornroosje

Ask AI if this event suits you