Loreen (Noblessneri Valukoda, Tallinn)

Schedule

Wed Nov 29 2023 at 07:00 pm

Location

Noblessneri Valukoda | Tallinn, HA

Advertisement
Värskelt Eurovisioni võitnud ja seejuures ajalugu teinud Rootsi artist Loreen annab live-kontserdi Tallinnas, Noblessneri Valukojas 29. novembril 2023.
Loreen, sünninimega Lorine Zineb Nora Talhaoui, tõusis esile pärast Eurovisioni lauluvõistluse võitu 2012. aastal oma esikoha hümniga "Euphoria", mis lendas kiirelt kogu Euroopas kõikide edetabelite tippu. Vaid loetud päevad tagasi tegi ta aga ajalugu, kui võitis teist korda Eurovisioni lauluvõistluse - seekord oma lummava looga "Tattoo". Ta on esimene naine ja teine artist, kes on selle märkimisväärse tipu saavutanud
Eesti fänne ootab ees unustamatu õhtu Loreeni hüpnotiseeriva vokaali lummuses. Esitusele tulevad muusiku armastatud lood ning Loreen lubab pakkuda kaasahaaravat live-kogemust, mis hõlmab nii tema ikoonilisi hitte kui ka Eurovisiooni võitnud lugusid. Kahtlemata saab laval näha ka naise viimast hittsinglit "Tattoo".
Loreeni Tallinnas toimuva kontserdi piletimüük Live Nationi klubi liikmetele algab 25. mail kell 11 Piletilevi veebipoes ja müügipunktides, avalik piletimüük algab 26. mail kell 10.
Advertisement

Where is it happening?

Noblessneri Valukoda, Peetri 10, 10411 Tallinn, Eesti,Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Jakia Sultana

Host or Publisher Jakia Sultana

It's more fun with friends. Share with friends