Liidri arenguprogrammi 17. lend alustab!

Schedule

Thu Jan 20 2022 at 09:30 am to 12:00 pm

Location

Estonian Business School | Tallinn, HA

Liidri arenguprogrammi 17. lend alustab!
Advertisement
? Mis takistab Sul olemast parem juht? ?
www.ebs.ee/liider
Juhtimissituatsioonide lahenduste üle otsustatakse tihti vaid selle põhjal, kas otsus oli tulemuslik või mitte. Kuid teadlikud juhid oskavad oma tegutsemist vaadata ja hinnata ka laiemal skaalal – näiteks kui innustunud oli meeskond eesmärgi püüdmisel. Selleks peab professionaalne juht mõistma nii enese kui ka grupi käitumisargumente.
✅Programmi rõhuasetus on inimeste juhtimisel enesejuhtimise kaudu. Koolitustele võtad kaasa oma juhtimisolukorrad, pudelikaelad või keerukad situatsioonid, milles olid või oled ebakindel või mis tunduvad keerukad.
✅Saavutad oma arengueesmärgid, kui kaasteeliste ja õppejõudude abil analüüsid ning mõtestad enda praktilisi juhtimissituatsioone ning mõistad erinevaid lahendusvariante välja tuues, millal neid sobib või ei sobi kasutada.
✅Saad selgeks, milliseid juhtimisstiile kasutada, samas iseendaks jäädes. See aitab juhil hoida meeskonda innustatuna ja seeläbi eesmärke saavutada.
?Liidri arenguprogrammi kestuseks on 6 kuud, igal kuul toimub üks kahepäevane moodul. Registreerimise järgselt aitab programmijuht Andres Liinat leida 1-3 peamist arenguväljakutset, millele fokusseerida programmis osaledes.
?Osalejad teevad enne programmi algust HPI (Hogan Personality Inventory) isiksuse profiili testi. Kõik saavad personaalse tagasiside litsenseeritud konsultandi Gretel Alveri poolt.
Advertisement

Where is it happening?

Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

EBS Executive Education

Host or Publisher EBS Executive Education

It's more fun with friends. Share with friends