Lezing Arita Baaijens: In gesprek met de Noordzee
Schedule
Sun Apr 12 2026 at 11:00 am to 12:00 pm
UTC+02:00Location
Museum Panorama Mesdag | Den Haag, ZH
About this Event
In Nederland zien we de zee vooral als een plek om te recreëren, te vissen en windmolens te plaatsen. In andere culturen is er ruimte voor een wederkerige relatie met de zee. Maar van wie is de zee eigenlijk en hoe bouw je een relatie op met de zee? Waar begin je? Welke taal gebruik je?
Ontdekkingsreiziger en bioloog Arita Baaijens neemt je mee in haar persoonlijke onderzoek. Samen met kunstenaars, wetenschappers en filosofen zocht zij naar de taal van de zee. Een taal die radicaal verschilt van de taal die in de bestuurskamers van de grote bedrijven wordt gesproken.
Nieuwsgierig wat de zee ons te zeggen heeft? Kom dan naar deze interactieve lezing.
Wie goed luistert, hoort dat de zee al lang spreekt. De vraag is: zijn wij bereid om te antwoorden?
Aansluitend aan deze lezing is Arita Baaijens beschikbaar voor vragen en het signeren van haar boek ‘In gesprek met de Noordzee’.
Praktische informatie:
Tijd: 11:00-12:00 uur
Toegang: €10,- excl. museumtoegang
Where is it happening?
Museum Panorama Mesdag, Zeestraat 65, Den Haag, NetherlandsEvent Location & Nearby Stays:
EUR 10.00










