Lehman Brothers Jazz Trio

Schedule

Mon Jan 24 2022 at 07:00 pm

Location

Esmaspäeva Jazz | Tallinn, HA

Lehman Brothers Jazz Trio
Advertisement
Joel Remmel - klahvpillid
Heikko Remmel - kontrabass
Ahto Abner - trummid

Sel õhtul esitatakse muusikat, mis kõlab igal „Lehman Brothersi“ etendusel Joel Remmeli trio esituses, hingates koos lavastuse tõusude ja mõõnade, teemapöörangute ja meeleolumuutustega. Suurem osa plaadil kõlavast muusikast on trio muusikute Joel Remmeli, Heikko Remmeli ja Ahto Abneri ning lavastuse helikujundaja Lauri Kaldoja ühislooming, mis sündis prooviperioodi jooksul, kuid kõlab muusikat ka Marc Almondilt, Annie Hoganilt, Heiner Goebbelsilt jt.
Joel Remmel: “Lavastuse muusika on suurel määral ühislooming, mis sündis prooviperioodi jooksul. Eesmärgiks oli leida võimalikult voolav tervik – kuna kõik näitlejad on samuti musikaalsed inimesed, siis ühise rütmi ja tunnetuse leidsime hõlpsasti. Praeguseks on väljakujunenud küllaltki selged piirid, mille raames etenduse käigus toimetame. Vaid mõned üksikud kohad on jäänud veidi rohkem varieeruvaks, kus on rohkem vabadust – eesmärgiks on siiski lavastuse terviku võimalikult tasakaalustatud toetamine. Kontserdil neid samu lugusid esitades on meil kindlasti oluliselt rohkem paindlikkust, saame suunata muusikat vabamalt, tekitades rohkem kihte ja kontraste.”
PILETID: https://bit.ly/3DSPstx
* Piletite olemasolul PALUME BRONEERIDA LAUD [email protected]
* Kontserdile tulles esitage palun vaktsiinipass või COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend ning kehtiv isikut tõendav dokument.
* Tervisetõendita, testita, piletita kontserdile ei pääse.
* Kontserdi jäädvustab fotograaf ja pilte võidakse kasutada nii sotsiaalmeedias kui ka turunduslikel eesmärkidel.
Advertisement

Where is it happening?

Esmaspäeva Jazz, Horisont Restaurant & Bar, Swissôtel Tallinn, Tornimäe 3, 10141 Tallinn, Harju County, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

It's more fun with friends. Share with friends