Led Zeppelin - Warszawa

Schedule

Wed May 17 2023 at 08:00 pm

Location

COS Torwar | Pultusk, MZ

Advertisement
Brytyjski Led Zeppelin Symphonic przyjedzie do Polski, aby zagrać największe przeboje legendarnego Led Zeppelin. Zespół rockowy, najlepsi londyńscy wokaliści oraz orkiestra symfoniczna wykonają największe hity Led Zeppelin w epickim stylu. Tego nie można przegapić! Led Zeppelin Symphonic rusza w światową trasę koncertową, podczas której zawita także do Warszawy (17.05 COS TORWAR).
Led Zeppelin Symphonic koncerty w Polsce
Od ponad 50 lat Led Zeppelin cieszą się niesłabnącym uwielbieniem fanów na całym świecie. Led Zeppelin Symphonic to oryginalna muzyka Led Zeppelin w aranżacji zespołu rockowego, znakomitych wokalistów z londyńskiego West Endu, a całość dopełnia duża orkiestra symfoniczna. Łącznie ponad 50 artystów tworzy na scenie niezwykłe widowisko, którego nie może przegapić żaden fan Led Zeppelin.
Członkowie tej legendarnej kapeli byli w swoim czasie buntownikami, ale stali się ikonami muzyki rockowej, prekursorami metalu i hard rocka. Nadal są uważani za jeden z najbardziej wpływowych zespołów na świecie. Muzyka Led Zeppelin przeniknęła również do kinematografii. Ich utwory pojawiły się w hollywoodzkich hitach: "Thor - Ragnarok", gdzie wokal Planta wybrzmiewa w piosence "Immigrant", czy w filmie "Godzilla", gdzie pojawił się najsłynniejszy na świecie gitarowy riff z kawałka "Kashmir".
Led Zeppelin Symphonic zagra 25 kultowych utworów Led Zeppelin, w tym: "Whole Lotta Love", "Black Dog", "Kashmir", "Rock & Roll", "Dazed and Confused" i oczywiście "Stairway To Heaven".

Advertisement

Where is it happening?

COS Torwar, Pultusk, Poland

Event Location & Nearby Stays:

JVS Group PL - Just view the show

Host or Publisher JVS Group PL - Just view the show

It's more fun with friends. Share with friends