Ladislav Zibura: Dvě cesty do džungle | Besední dům | MKS Vyškov
Schedule
Tue, 28 Apr, 2026 at 06:30 pm
UTC+02:00Location
Jana Šoupala 4, 682 01 Vyskov, Czech Republic | Blansko, JM
Advertisement
Cestovat jako za starých časů je dosud možné! Stačí se zápisníkem v ruce usednout na palubu trajektu a vydat se na ty nejzajímavější ze sedmnácti tisíc indonéských ostrovů.Přidejte se k výpravám mladého spisovatele Ladislava Zibury a poznejte s ním jednu z nejrozmanitějších zemí naší planety. Dozvíte se, jaké to je putovat tropickým deštným lesem, pobývat s kmenem lovců a sběračů a dýchat síru pod mocnými vulkány i v dopravních zácpách.
A taky se přesvědčíte o tom, že i svatební cesta může být cestou za svobodou.
O AUTOROVI:
Ladislav Zibura (*1992 v Českých Budějovicích) je mladý spisovatel a cestovatel. Vydává se do světa, aby si povídal s lidmi a zjistil, jak vypadá jejich běžný život. Kromě toho pátrá po lokálních zajímavostech a neobyčejných příbězích.
O svých výpravách napsal šest knižních bestsellerů, za knihu Prázdniny v Evropě dostal Cenu Zikmunda a Hanzelky pro cestopis roku. Mimo psaní Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi plnými humoru a zajímavostí. Čtenáři a návštěvníci si Ziburu oblíbili právě pro jeho humor, pozorovací talent a osobitý šarm.
Vystoupení je vhodné pro všechny ve věku 10 až 99 let.
🎟️ předprodej: https://www.mksvyskov.cz/akce/27618
Advertisement
Where is it happening?
Jana Šoupala 4, 682 01 Vyskov, Czech Republic, Jana Šoupala 137/4, 682 01 Vyškov, Česko, Blansko, Czech RepublicEvent Location & Nearby Stays:
Know what’s Happening Next — before everyone else does.








