Lachmeditatie in Nijmegen
Schedule
Fri Jun 20 2025 at 08:00 pm to 09:30 pm
UTC+02:00Location
Sarvata Centrum | Nijmegen, GE
Advertisement
Wil je eens slap van de lach liggen, om helemaal niks? Dat kan! Lach je hoofd leeg en je lijf los tijdens de lachmeditatie in Nijmegen.Opgave via info@lachmeditatie, of 06-25518816.
Meelachen kost € 20,-. Waar kun je nog zo veel lachen voor zo weinig geld?
Sarvata, centrum voor gezondheid en welzijn
Schependomlaan 17-E
6542 RL Nijmegen
Lachen is gezond! Door regelmatig te lachen word je vanzelf positief en dat straal je uit naar je omgeving. Na deze workshop lachmeditatie ben je relaxt en ontspannen, en ga je met plezier en een "open mind" de wereld weer in. Je zet alles even aan de kant en voelt je daarna lekker opgeruimd. En… als je kunt lachen met jezelf, dan heb je je leven lang lol!
Tijdens een lachmeditatie lach je zomaar, zonder reden. Het lijkt nog het meest op de slappe lach, een lach die helemaal nergens over gaat. Als je jezelf toestaat om voluit te lachen dan houdt het denken vanzelf op en verdwijnen de muizenissen als sneeuw voor de zon. Je zet alles even aan de kant en voelt je daarna lekker opgeruimd.
Het lachen begint met een glimlachje en vervolgens komt het lachen vanzelf op gang. Je laat je meenemen door al het gelach om je heen, tot je over de grond rolt van het lachen. Na het lachen volgt een weldadige stilte, waarin je ervaart hoe bevrijdend en ontspannend het was om zomaar te lachen. Een avondje lachmeditatie is een soort grote schoonmaak voor lichaam en geest.
Geef je van te voren op, want vol is vol. Bel of App met 06-25518816 of mail naar [email protected]. Deelname kost € 20,-. De lachmeditatie staat onder leiding van Jan Gommans. Hij begeleidt al jaren lachmeditaties in het hele land.
Meer weten? Kijk eens op www.lachmeditatie.nl
Advertisement
Where is it happening?
Sarvata Centrum, Schependomlaan 17E, 6542 RL Nijmegen, Nederland,Nijmegen, NetherlandsEvent Location & Nearby Stays:
