LÄBIMÄNG - monotükk laulvale baleriinile, meestantsijale ja bändile

Schedule

Wed Aug 23 2023 at 07:00 pm to 08:30 pm

Location

Sakala 3, Kesklinn, Tallinn, 10141 Harju Maakond, Eesti | Tallinn, HA

Advertisement
Elukutseline baleriin Triinu Upkin* astub lavale tantsija, näitleja ja lauljana, et mängida läbi versioon oma loost. “Läbimäng” on Triinu isiklikest kogemustest inspireeritud valus-naljakas lugu õrna hingega inimese kasvamisest ja eneseotsimisest kaunite kunstide karmis maailmas. Lavastuses saavad kokku live-kontserdi, püstijalakomöödia, tantsulavastuse, minimuusikali ja monodraama võimalused ning võtted. Kõlavad Triinu erinevatel eluetappidel kirjutatud autorilaulud, saab kuulda liigutavaid/vaimukaid/mõtlemapanevaid tähelepanekuid elust ning näha tantsu. Lavastus on omamoodi seisukohavõtt muusika- ja teatritegemise erinevate praktikate ühildamise võimalikkuse kohta ning muuhulgas esitleb laulev baleriin etendustega oma debüütalbumit.
Laval on laulev baleriin TRIINU UPKIN, meestantsija MARCUS NILSON (Eesti Rahvusballett), bänd koosseisus RAIN RÄMMAL (klahvpillid), JAAN JAANSON (kitarr), KAAREL LIIV (basskitarr), ENO KOLLOM (trummid)
Lavastus, tekstid, koreograafia: TRIINU UPKIN
Muusika: TRIINU UPKIN, RAIN RÄMMAL
Lava: KRISTEL LINNUTAJA
Valgus: PRIIDU ADLAS
Heli: KASPAR LEESME
Piletid Fientast: https://fienta.com/et/labimang
NB! Varajase ärkaja piletid müügil kuni 31.05!
Maailma esietendus 23.08.2023, eesti keeles, ilma vaheajata.
Lavastuse väljatoomist toetab Eesti Kultuurkapital.
*Triinu Upkin on elukutseline balletiartist, tantsinud Eesti Rahvusballetis alates 2007. aastast. Lisaks balletile õppis lapsena viiulit ja mängis kitarri, käis etlemisvõistlustel ja tegi kooliteatrit. Estonias on tantsinud väiksemaid soolorolle, lisaks juhtinud õhtuid, noorte haridusprojekte, rahvusooperi taskuhäälingut jpm. 2022. aastal avaldas laulja ja laulukirjutajana oma esimesed singlid koos bändiga, kellega nüüd oma debüütalbumit esitleb.
https://linktr.ee/triinu.upkin
Advertisement

Where is it happening?

Sakala 3, Kesklinn, Tallinn, 10141 Harju Maakond, Eesti, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Triinu Upkin

Host or Publisher Triinu Upkin

It's more fun with friends. Share with friends