Kuninganna jälgedes - Hayoung Choi

Schedule

Sun Mar 05 2023 at 05:00 pm

Location

Viimsi Artium | Tapa, LV

Advertisement
P 5. märts 17:00 Viimsi Artiumi Kammersaal
Hayoung Choi on Saksamaal sündinud Lõuna-Korea tšellist, kelle hiljutisim saavutus on I preemia pälvimine kuninganna Elisabethi konkursil 2022. aastal. Ta on esinenud solistina paljude nimekate orkestrite ees, mänginud kuulsates kontserdisaalides üle kogu maailma ning teda on kutsutud esinema mainekatele festivalidele. Choi on musitseerinud koos selliste suurnimedega nagu Gidon Kremer, Christian Tetzlaff, Kim Kashkashian, Jörg Widmann, Mitsuko Uchida, Antoine Tamestit, Elena Bashkirova ja Martin Helmchen. Tema mängustiil on ergas ning paeluvalt mänguline, mis muudab kaasahaaravaks ka keerulisema repertuaari interpretatsiooni ning meeldejäävaks elamuseks iga kontserdi.
Choiga koos musitseerib klaveril Sten Heinoja, kes on hinnatud nii solisti kui ka kammermuusikuna. Viimaste aastate jooksul on ta üles astunud Indias, Hiinas, Ameerika Ühendriikides, Iisraelis, Venemaal, Jaapanis ja paljudes Euroopa riikides. Heinoja interpretatsiooni iseloomustab emotsionaalne intelligentsus, tervikuhaare ja sügav muusika arenguvõimaluste tunnetus.
KAVA:
I. Stravinski -“Itaalia süit”
F. Schubert - “Arpeggione-sonaat”, D 821
B. Britten - Sonaat tšellole ja klaverile, op. 65

PILET:
27 € Tavapilet
19 € Sooduspilet
Pileti saab soetada piletimüügikeskkonnast Fienta ja enne kontserti kohapeal.
https://fienta.com/et/hayoung-choi
Kontsert toimub koostöös Viimsi Muusikakooliga.
Kontserti toetavad Eesti Rahvuskultuuri Fond, Kultuurkapitali Helikunsti sihtkapital ning Harjumaa ekspertgrupp, ConcertFilm
Advertisement

Where is it happening?

Viimsi Artium, Randvere tee 20,Viimsi, Estonia, Tapa, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Art of Cello

Host or Publisher Art of Cello

It's more fun with friends. Share with friends