Koolitus "Hirmu põhivormid ja kuidas hirmudega ise hakkama saada"

Schedule

Fri Apr 08 2022 at 05:30 pm

Location

Mahena Keskus | Tallinn, HA

Koolitus "Hirmu p\u00f5hivormid ja kuidas hirmudega ise hakkama saada"
Advertisement
NB! Koolitus lükkus edasi esialgselt planeetitud kuupäevalt (24.11.2021) ning uus märgitud kuupäev on indikatiivne ja reaalse kuupäeva kinnitamisel anname sellest teada.

Kolmapäeva, 24. novembri õhtul on koolitusõhtu neile, kes tahavad paremini aru saada, millest tekib hirm ja kuidas selle, vahel vägagi häiriva tundega hakkama saada. Tööpäeva lõppu seatud minikoolitusele on oodatud kõik huvilised - nii ise hirmudega kimpus olevad inimesed, lähedase jaoks abi otsijad kui ka teisi aitavad spetsialistid. Mahena kliiniline psühholoog selgitab esmalt, mis on hirm ja selle põhivormid ning seejärel selgitab, millised põhimudelid aitavad hirmudega paremini toime tulla, kust lugeda teavet juurde.
Esialgu registreerime koolitusrühma 16 osalejat ning kui novembris on selged kehtivad piirangud, siis võimalik, et pakume täiendavaid kohti juurde.
Koolituse aeg ja koht: kolmapäeval, 24. novembril 2021 kell 17.30-19.30 Mahena keskuses, Tatari 12 Tallinn. Koolitus toimub ainult vahetult kohapeal, koolitus on pausita, koolitustõendeid ei väljastata.
Sihtrühm: kõik huvilised, kellele pakuvad huvi hirmude olemused, nende algupära ning mudelid, mis aitavad hirmudega paremini toime tulla.
Koolituse maht: 2 h
Koolituse tasu: 35.-/ osaleja
Registreerumine: https://forms.gle/wg4wgAMMgLYkE4da6
Lisainfo koolituse ja koolitaja Inna Narro kohta: https://mahena.org/mahena/uudised/194-kuidas-hirmudega-ise-hakkama-saada.html
Täpsustused
1) töökorraldus ei võimalda kaasa võtta lapsi ega lemmikloomi, arvestatud on ainult koolituskinnituse saanud täiskasvanutega;
2) koolitusruum asub katusekorrusel, millele pääseb ligi ainult treppi mööda;
3) osalejal on vajalikud isiklikud vahendid märkmete tegemiseks, mistahes salvestused ei ole koolituse käigus lubatud.

Advertisement

Where is it happening?

Mahena Keskus, Tatari 12,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Mahena Keskus

Host or Publisher Mahena Keskus

It's more fun with friends. Share with friends