Kontravoid (CA), Kris Baha (DE), Nikolajev, 4-got-10 • 02.03.23 • Sveta

Schedule

Thu Mar 02 2023 at 07:00 pm

Location

Sveta | Tallinn, HA

Advertisement
❤️‍? Damn.Loud esitleb: tantsuline ja tume kontsertõhtu Svetas — laval on Kontravoid ja Kris Baha.
?️ Piletid: https://fienta.com/et/kontravoid-kris-baha-tallinn
KONTRAVOID (CA)
https://kontravoid.com
KRIS BAHA (DE)
https://soundcloud.com/krisbaha
DJ:
NIKOLAJEV
4-got-10
Kontravoidi maskeeritud müstilisus on püsinud rohkem kui kümnendi. Alates 2012. aastast kui Kanada artist andis välja samanimelise debüütalbumi on Cameron Findlay täiustanud oma tumedat popi electro, EBMi ja gooti mõjutustega. Tema produktsioonid nagu 2019. aasta "Too Deep" ja 2021. aasta "Faceless" sukelduvad strobodest valgustatud klubide kõige udusematesse ja mahajäetumatesse nurkadesse: alles ei jää ühtegi valikut kui tantsida.
Austraaliast Berliini rännanud Kris Baha on kaasaegse tumemuusika kontiinumis üks silmapaistvamaid artiste, kes on ennekõike pannud rõhu liikumise tekitamisele ja helidega eksperimenteerimisele. Täna võib Kris Bahat leida Berliini hinnatuimatel pidudel ja klubides nagu CockTail D'Amore, Sameheads ja Berghaini teise korruse Panorama Bar. Mixid, masterid ja remixid artistidele nagu Boys Noize, Red Axes, Boy Harsher ja Die Wilde Jagd on tõestanud Kris Baha suutlikkust ja andekust helidega mängimisel. Ent tema enda produktsioon, mis istub mugavalt industriaalmuusika, EBMi, wave, postpungi ja varajaste 90date IDMi ning krautrocki hoovuste vahel on see, mille pärast Kris Bahat armastatakse. Masinlik muusika, mis katab meie emotsionaalsuse erinevaid tahke — energia, rõõm, iha või kurbus.
A Liveurope concert: the first pan-European initiative supporting concert venues in their efforts to promote emerging European artists.
Liveurope is co-funded by the Creative Europe programme of the European Union.
Advertisement

Where is it happening?

Sveta, Telliskivi 62,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Tickets

Damn.Loud Agency

Host or Publisher Damn.Loud Agency

It's more fun with friends. Share with friends