Konferencja HR, kadry, płace 2023

Schedule

Tue Jun 13 2023 at 09:30 am

Location

InterContinental Warsaw | Warsaw, MZ

Advertisement
? Z przyjemnością zapraszamy Cię na najbardziej medialne wydarzenie dla branży HR 2023 roku, czyli konferencję HR, kadry, płace 2023.
Wyzwania i trendy by HR na szpilkach® z zaszczytnym udziałem p. Barbary Sochy, Pełnomocniczki Rządu ds. Polityki Demograficznej oraz Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej.
Konferencja HR, Kadry, Płace 2023 ? Wyzwania i trendy!
#️⃣6️⃣ PowerSpeechy
#️⃣6️⃣ Paneli eksperckich
#️⃣8️⃣ Godzin szkoleń na żywo
#️⃣2️⃣0️⃣ Prelegentów
? W samym centrum Warszawy, wraz z Jarosławem Kuźniarem i 20 wybitnymi Ekspertami uraczymy Was merytoryczną TOP ucztą w najnowocześniejszej formule konferencyjnej!
? W programie m. in. 〽️ wielowymiarowe omówienie nowelizacji Kodeksu pracy, które miały miejsce od początku tego roku 〽️ aktualne wyzwania rynku pracy i społeczna odpowiedzialność biznesu 〽️ zatrudnianie cudzoziemców 〽️ dylematy RODO 〽️ automatyzacja działów kadrowo-płacowych 〽️ restrukturyzacja, która niejedno ma imię, a dziś zbiera swoje żniwo! To jeszcze nie wszystko!
? W gronie ekspertów, menedżerów i praktyków HR uraczymy grono Uczestników nie tylko merytorycznie, aktualizując stan prac legislacyjnych, najnowsze orzecznictwo oraz nowoczesne trendy i rozwiązania biznesowe w obszarze zarządzania potencjałem ludzkim w organizacjach, ale również zainspirujemy do rozwoju zawodowego poprzez nowoczesną i atrakcyjną formułę konferencyjną!
? A po części oficjalnej, czyli po zakończeniu Konferencji, prawdziwa uczta dla duszy i ciała w gronie pasjonatów kadr, płac i HR, czyli kolacja i Gala "Wieczór Wrażeń" prowadzona przez Jarka Kuźniara, z magicznym koncertem w wykonaniu Ani Świątczak!
Uwaga! ? Do wyboru masz 3 pakiety konferencyjne!
? Pakiet Standard ➡️ W ramach świadczeń otrzymasz zaproszenie na Konferencję z WelcomePackiem, lunch, przerwy kawowe oraz imienny, drukowany Certyfikat!
?? Pakiet Standard PLUS ➡️ W ramach świadczeń otrzymasz ten sam zakres, jak wymieniony w pakiecie wyżej, jednak z gwarantowanymi miejscami w pierwszych trzech rzędach ? ILOŚĆ MIEJSC MOCNO OGRANICZONA❗
??? Pakiet PREMIUM ➡️ W tym Pakiecie otrzymasz wszystkie świadczenia z Pakietu Standard wraz z zaproszeniem na uroczystą kolację! "Wieczór Wrażeń" poprowadzi Jarosław Kuźniar, a o doznania artystyczne zadba Ania Świątczak ? ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA❗
? Zapraszamy Cię na wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne ŚWIĘTO HR-owej SPOŁECZNOŚCI!
❤️ Spotkajmy się 13 czerwca! Hotel InterContinental w Warszawie.
Advertisement

Where is it happening?

InterContinental Warsaw, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

HR na szpilkach - Monika Smulewicz

Host or Publisher HR na szpilkach - Monika Smulewicz

It's more fun with friends. Share with friends