Koncert pamięci Gosi Mikołajczyk

Schedule

Sat, 29 Nov, 2025 at 06:00 pm

UTC+01:00

Location

Hybrydy | Warsaw, MZ

Advertisement
Zapraszam przyjaciół, znajomych i fanów zespołów na Koncert pamięci Gosi Mikołajczyk. Od powstania zespołu Lombard była jego największą fanką, wystąpiła nawet w teledysku "Mam dość". Później koneserka cięższej muzyki. Mogliście Ją spotkać na wielu koncertach w całej Polsce, najczęściej przed sceną z aparatem w ręku gdyż fotografia była jej pasją od dzieciństwa. Wielka fanka snookera, żużla, tenisa, biathlonu i skoków narciarskich. Jako pasjonatkę kolei mogliście Ją spotkać w pociągu, na stacji albo na forum poświęconym tematowi. Kobieta wyjątkowa, jedyna i niepowtarzalna Gocha. Pamiętajcie o Gosi i do zobaczenia na koncercie!
Rozpiska godzinowa koncertu zostanie podana w późniejszym czasie.
Wystąpią:
JARY ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY (JARY OZ) - zespół został założony w 2013r., będący początkowo solowym projektem Krzysztofa Jaryczewskiego - charyzmatycznego, legendarnego wokalisty Oddziału Zamkniętego. Powstał w wyniku przekształcenia grupy JARY BAND. Zespół gra muzykę rockową, w jego skład wchodzi Zbigniew Bieniak, także wokalista Oddziału Zamkniętego. W internecie jest dostępna obszerna historia zespołu a w książce "Byłem w piekle Krzysztof JARY Jaryczewski szczerze do bólu" - biografia wokalisty.
Obecny skład zespołu:
Krzysztof Jaryczewski – śpiew, gitary, harmonijka ustna
Zbyszek Bieniak – śpiew, chórki, instrumenty perkusyjne
Andrzej Potęga – gitara basowa, chórki
Michał Biernacki – perkusja
Dominik Swat – gitara
www.jaryoddzialzamkniety.pl
www.facebook.com/JaryOddzialZamkniety




MOSKWA - zespół utworzony w 1983 r. przez wokalistę i gitarzystę Pawła Gumolę to legenda polskiej sceny punkrockowej. Jesienią tego samego roku muzycy wystąpili na festiwalach: „Prawdziwe Brzmienie Łodzi” i „Kontrrockowisko”. Wiosną 1984 Moskwa zarejestrowała swoje pierwsze demo a grupa zadebiutowała na festiwalu w Jarocinie w 1984 roku w składzie Paweł Gumola - vocal, gitara, Piotr Rogoziński - bas, Tomasz Gron - perkusja i dostała się do ósemki laureatów tego festiwalu, co przełożyło się na sukces ogólnopolski. Przez lata zespół dużo koncertował i był laureatem różnych festiwali. Obszerna historia legendarnego zespołu do poczytania w internecie.
Moskwa występuje w składzie:
Paweł "Guma" Gumola - voc, gitara
Kamil Rogiński - bas
Radek Jarzyna - perkusja
www.facebook.com/MoskwaPunk




Zespół FATUM zadebiutował w 1985r na festiwalu w Jarocinie gdzie zdobył nagrodę publiczności.
W 1988 r grupa nagrała w Izabelin Studio pierwszą płytę pt: Mania szybkości, która wydana była przez wytwórnię Wifon. Piosenki takie jak Mania szybkości , Błaganie, Frajer zagościły na listach przebojów. Z piosenką Mania szybkości zespół wystąpił na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Piosenka Bo Demon z wersją insrtumentalną, napisana do filmu Czarodziej z Harlemu, wykorzystana również w serialu W labiryncie to tytułowy utwór z 2-ej płyty zespołu Fatum.
Płyta została nagrana w studiu Winka Chrósta i ukazała się w 1994r wydawcą była firma Schubert Music(później Koch International), najbardziej znane piosenki z tej płyty to Bo Demon, Deszczowa piosenka, Zamknięta w moim sercu.
Rok 2002 to reaktywacja zespołu, niestety dwa dni po pierwszym występie 12.04.2002r w klubie Kopalnia, tragicznie umiera wokalista zespołu Krzysztof Uriah Ostasiuk.
W 2016r. zespół ponownie wznowił działalność, w 2021r. ukazał się maxi singiel „Chcę Uciec stąd”. Grupa ma zarejestrowany materiał na nową płytę, która ukaże się w tym roku.
Skład zespołu:
Andrzej Kwiatkowski – śpiew
Piotr Bajus – gitary
Tomasz Dudar – instr. Klawiszowe
Michał Przybyła – bass
Marcin Marcel Piszczorowicz – perkusja
Michał Kowal – gościnnie piano i orkiestry w utworze "Jeszcze wczoraj"
www.facebook.com/fatumband




HELLHAIM pokazuje pełen pakiet umiejętności choćby na ostatnim albumie „Let the Dead Not Lose Hope”, gdzie heavymetalowe strzały otaczane są elementami thrashowymi, ekstremalnymi, rockowymi czy nawet z lekka gotyckimi. Tu nie ma schematów, tylko otwartość i kreowanie indywidualnego stylu.
https://www.facebook.com/HELLHAIM


https://www.instagram.com/hellhaim/
Skład zespołu:
Mateusz Drzewicz - wokal
Albert Żółtowski - gitara
Artur Przybysławski - gitara
Michał Białas - gitara basowa
Jarosław Kaczmarczyk - perkusja
Obszerna historia zespołu na oficjalnej stronie:
www.hellhaim.pl

Zespół Monstrum powstał w 1994 roku i istnieje nieprzerwanie do dziś.
Od początku swej działalności tworzy własny, autorski, polskojęzyczny repertuar w szeroko pojętym stylu hard-rock i heavy-metal.
Monstrum ma na swoim koncie kilkaset zagranych koncertów, zarówno na dużych plenerowych scenach, zlotach motocyklowych jak i w małych klubach. Zespół brał udział w lokalnych oraz ogólnopolskich przeglądach muzycznych (jest laureatem m. In Dedal Rock Festival 1998 ), występował u boku gwiazd (Sabaton, Tim Ripper Owens, TSA, Kat i wielu, wielu innych) przede wszystkim jednak gra samodzielne koncerty prezentując własny, autorski program , sporadycznie uzupełniany o covery klasyków rocka i nie tylko.
Monstrum ma w swoim dorobku 3 płyty Demo ("1998", "2002", "Promo 2011") oraz wydane 4 płyty długogrające: "Za Horyzontem Ciszy" (2004)," VIII Dzień Tygodnia" (2007), "Imperium Zapomnienia" (2010), "Czas"(2013) oraz wiele teledysków dostępnych na oficjalnym zespołowym kanale https://www.youtube.com/@monstrualny
Do ciekawostek nagraniowych zaliczyć można obecność zespołu na składance poświęconej amerykańskiej grupie Cirith Ungol (płyta ukazała się na zachodzie Europy w wersji winylowej) oraz skomponowanie i nagranie w 2005 roku hymnu drużyny żużlowej Marma Polskie Folie Rzeszów, do którego powstał również teledysk. Obecnie zespół pracuje nad ukończeniem materiału do 5 płyty.
Od kwietnia 2024 roku zespół działa w składzie:
Mariusz Waltoś - wokal;
Wacław Dudek - gitara;
Paweł Guzek - gitara;
Tomasz Sitek - gitara basowa;
Przemysław Rzeszutek - perkusja
www.facebook.com/plmonstrum




TRAJZEGA nie jest niczym wyrafinowanym i niczym wysmakowanym. Nie nosi znamion innowacji czy zaawansowanych technologii. Nie potrzebuje marketingu, bo jest zwyczajnie potrzebna. Dla nierozsądnych - śmiertelnie niebezpieczna. TRAJZEGA jest prosta. Może nawet trochę prostacka. TRAJZEGA to my.
Radosław Mencfel - bębny / wokal
Paweł Bogaczewicz - bębny / wokal
Bartłomiej Żerek - gitara, wokal wspierający
Rafał Kszczot - gitara, wokal wspierający
Marcin Adamczewski - bas, wokal wspierający.
Projekt powołaliśmy do życia w lipcu 2022 roku. Wiosną 2024 roku we współpracy z GAD Records ukazała się nasza debiutancka płyta „Deficyty Miłości”, na której znajdziecie ostre jak piła gitarowe riffy, wciągające wokale, pulsujący pierwotny rytm i wielowymiarowe teksty z dużym ładunkiem emocji.
Jeśli Twój gust muzyczny ukształtowało ciężkie granie lat 90. i odnosisz wrażenie, że czegoś ulotnego, trudnego do opisania w nowej muzyce Ci brakuje, to musisz sprawdzić propozycję Trajzegi. Co prawda trudno zespół i jego muzykę jednoznacznie zaklasyfikować, bo inspi-racji słychać tu wiele, ale jednego odmówić nie można. Czadowej narracji. W tym crossove-rowym podejściu poczujesz przede wszystkim mocny groove metal. Znajdziesz tu thras-howe, a momentami wręcz deathmetalowe tempa, bujające grungowe riffy i różnorodne wo-kale – czasem punkowe, czasem typowo heavymetalowe. Bo TRAJZEGA ma dwóch woka-listów i dwóch perkusistów, którzy zamieniają się rolami. Warstwa tekstowa potęguje moc przekazu.
Emocjonalnie dotknie każdego, kto zechce poświęcić jej odrobinę uwagi.
www.facebook.com/trajzega.official


Advertisement

Where is it happening?

Hybrydy, ulica Złota 7/9, 00-019 Śródmieście, Polska, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Koncert pami\u0119ci Gosi Miko\u0142ajczyk

Host or Publisher Koncert pamięci Gosi Mikołajczyk

It's more fun with friends. Share with friends

Discover More Events in Warsaw

Warmachine Polish Team Championship Masters 2025
Sat, 29 Nov at 10:00 am Warmachine Polish Team Championship Masters 2025

Aleja Krakowska 110/114/B27

SPORTS TOURNAMENTS
WARSZTATY Z ANI\u0104 SERUG\u0104 W OYE - III edition
Sat, 29 Nov at 12:00 pm WARSZTATY Z ANIĄ SERUGĄ W OYE - III edition

Ignacego Kłopotowskiego 5, 03-718 Warsaw, Poland

Rusza Mnie Zumba na Mokotowie UV Party
Sat, 29 Nov at 02:00 pm Rusza Mnie Zumba na Mokotowie UV Party

OSiR Mokotów

ZUMBA ENTERTAINMENT
2. Bemowski Maraton Zumby
Sat, 29 Nov at 04:00 pm 2. Bemowski Maraton Zumby

Szkoła Podstawowa nr 357

ZUMBA HEALTH-WELLNESS
Deep Forest l Live Machine Tour l Warszawa
Sat, 29 Nov at 07:00 pm Deep Forest l Live Machine Tour l Warszawa

Kultura Wysoka

MUSIC ENTERTAINMENT
Spi\u0119ty w Terminalu Kultury Goc\u0142aw!
Sat, 29 Nov at 07:00 pm Spięty w Terminalu Kultury Gocław!

Terminal Kultury Gocław - filia CPK

CONCERTS ART
Alphaville live in Warszawa (Poland)
Sat, 29 Nov at 07:00 pm Alphaville live in Warszawa (Poland)

EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

BUSINESS EXHIBITIONS
Break in Classic - 15-17 sierpnia 2025 - Otwock Wielki
Fri, 15 Aug at 03:00 pm Break in Classic - 15-17 sierpnia 2025 - Otwock Wielki

Zamkowa 49, Otwock Wielki, Poland

CONCERTS ENTERTAINMENT
Dirty Dancing: 80s 90s 00s Party \/ Potok Warszawa
Sat, 16 Aug at 07:00 pm Dirty Dancing: 80s 90s 00s Party / Potok Warszawa

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka

ENTERTAINMENT PARTIES
17.08 (NIEDZIELA) | SKOLIM | LATO z WILGA | 6 KONCERT\u00d3W | LETNIA STREFA WILGA
Sun, 17 Aug at 01:00 pm 17.08 (NIEDZIELA) | SKOLIM | LATO z WILGA | 6 KONCERTÓW | LETNIA STREFA WILGA

Stawowa 9, Wilga

CONCERTS
Klasyka na le\u017cakach 17.08 | kameralny koncert muzyki klasycznej
Sun, 17 Aug at 01:00 pm Klasyka na leżakach 17.08 | kameralny koncert muzyki klasycznej

Pokój na lato

CONCERTS
LA FIERA DE OJINAGA , PRIMAVERA , WARSAW  in Warsaw
Sun, 17 Aug at 02:00 pm LA FIERA DE OJINAGA , PRIMAVERA , WARSAW in Warsaw

Plaza de Toros Mexico

LIVE-MUSIC ART
LA FIERA DE OJINAGA , PRIMAVERA , WARSAW  in Warsaw
Sun, 17 Aug at 02:00 pm LA FIERA DE OJINAGA , PRIMAVERA , WARSAW in Warsaw

Plaza de Toros Mexico

LIVE-MUSIC ART
LA FIERA DE OJINAGA , PRIMAVERA , WARSAW  in Warsaw
Sun, 17 Aug at 02:00 pm LA FIERA DE OJINAGA , PRIMAVERA , WARSAW in Warsaw

Plaza de Toros Mexico

CONCERTS MUSIC
Koncert zespo\u0142u MANAUS w Amfiteatrze - Konstancin-Jeziorna
Sun, 17 Aug at 06:00 pm Koncert zespołu MANAUS w Amfiteatrze - Konstancin-Jeziorna

Amfiteatr, Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna

CONCERTS
Wiecz\u00f3r Uwielbienia | ECHO Warszawa \u2764\ufe0f\u200d\ud83d\udd25
Sun, 17 Aug at 06:00 pm Wieczór Uwielbienia | ECHO Warszawa ❤️‍🔥

GAMA CARS

KIDS
PANZERFAUST + AFSKY + Zmar\u0142ym \/ 17.08.2025 \/ Voodoo, Warszawa
Sun, 17 Aug at 07:00 pm PANZERFAUST + AFSKY + Zmarłym / 17.08.2025 / Voodoo, Warszawa

VooDoo Club

CONCERTS PARTIES
Warszawska Orkiestra Sentymentalna \/ KULTURALNE DACHOWANIE
Sun, 17 Aug at 07:00 pm Warszawska Orkiestra Sentymentalna / KULTURALNE DACHOWANIE

ul. Brukselska 23, 03-973 Saska Kepa, Poland

CONCERTS
Metody + G\u0142\u00f3d || 17.08.2025 || M\u0142odsza Siostra
Sun, 17 Aug at 07:00 pm Metody + Głód || 17.08.2025 || Młodsza Siostra

Klubojadalnia Młodsza Siostra

ART MUSIC

What's Happening Next in Warsaw?

Discover Warsaw Events