Kalush Orchestra - Oslo

Schedule

Thu Dec 07 2023 at 08:00 pm

Location

Krøsset | Lillestrøm, AK

Advertisement
Standard: https://www.ticketmaster.no/event/kalush-orchestra-billetter/726581
Meet and Greet (standard ticket not included): https://www.ticketmaster.no/event/731435
Гурт KALUSH давно відомий своїми постійними експериментами та цікавими колабораціями. Так, спеціально під Eurovision Song Contest 2022 був створений Kalush Orchestra, де вже до фірмового реп-виконання пісень фронтмена Олега Псюка додались традиційні українські фольклорні мотиви, які стали візитівкою гурту та призвели до перемоги на Євробаченні.
На цьому експерименти не закінчуються – восени гурт відправляється в короткий міні тур: нові англомовні треки, нове звучання популярних хітів, яке можна буде почути тільки в цьому унікальному турі, який складатиметься з п’яти концертів, в яких на сцені не буде Олега Псюка.
В чому унікальність туру розповідає Олег: «Ми постійно знаходимося в пошуках нового звучання, міксуємо стилі, створюємо фіти. І ось, я подумав, – а як це буде, якщо мої куплети переспіває Тимофій, TAB або КИЛИММЕН тільки зовсім в інакшому стилі. Ми спробували й вийшло щось дійсно неординарне! Хочемо з вами поділитися, тож запрошую! Не пропустіть, адже концертів буде лише п’ять!»
Як будуть звучати пісні Kalush Orchestra, а особливо реп-партії фронтмена у рожевій панамі Олега Псюка у виконанні інших учасників гурту, можна побачити вже дуже скоро на офіційних сторінках KALUSH в соціальних мережах та почути в живу в рамках міні-туру, який відбудеться у грудні. Не пропустіть унікальну концертну програму, яка більше не повториться.
Advertisement

Where is it happening?

Krøsset, Lillestrøm, Norway

Event Location & Nearby Stays:

TurnUp

Host or Publisher TurnUp

It's more fun with friends. Share with friends